HIRU Test Program - ogłoszono nabór
Wyślij swoje zgłoszenie do programu HIRU Test Program! Marka HIRU ogłosiła nabór do programu testowania odzieży kolarskiej HIRU. Zgłosić może się każdy!

HIRU Test Program - co to takiego i kto może się zgłosić?

Jeździsz dużo na rowerze? Chciałbyś orzyczynić się do rozwoju jednej z marek odzieży dla rowerzystów? A może po prostu chciałbyś otrzymać darmową odzież kolarską - jedynie za to, że będziesz w niej jeździł, a na końcu wypełnisz ankietę o swoich odczuciach...

Jeżeli któreś z powyższych jest Ci bliskie - czetaj dalej.

Idea programu HIRU Test Program jest bardzo prosta - po zgłoszeniu, weryfikacji i wybraniu kandydatów, HIRU wysyła im swoje produkty. Marka oczekuje w zamian tego, iż:

  • uczestnicy będą z nich intensywnie korzystać
  • na końcu wypełnią ankietę odnośnie produktów

Zgłoszenia mozna wysyłać przez formularz na stronie:

https://cloud.coms.hirucycling.com/hiru-test-team?lang=en

 

Czym jest HIRU?

ORBEA by HIRU - odzież dla kolarzy

HIRU to na ten moment jeszcze mało znana w Polsce marka, która produkuje odzież dla ORBEA (stąd kolekcje nazywają się ORBEA by HIRU). HIRU dostarcza wysokiej jakości odzież dla kolarzy szosowych, zwolenników graveli czy miłośników kolarstwa górskiego (MTB).

Znasz markę czy nie - powinieneś zainteresować się jej produktami, bo są naprawdę najwyższej jakości.

ORBEA by HIRU najnowszą kolekcję podzieliło na 3 grupy produktów - co oznacza, że każdy rowerzysta może znaleźć idealne ubrania niezależnie od tego, jak jeździ:

  • Kolekcja LAB - została opracowana z myślą o najwyższych osiągach, ze ścisłym naciskiem na aerodynamikę i lekkość. LAB jest dla rowerzystów, którzy chcą jechać na najwyższym poziomie bez względu na warunki.
  • Kolekcja ADVANCED - została zaprojektowana z myślą o maksymalizacji komfortu i przyjemności podczas najdłuższych przygód na gravelu, XC lub szosie, bez względu na warunki.
  • Kolekcja CORE - jest przeznaczona do codziennej jazdy na rowerze. Wytrzymałe i pełne sprytnych detali, CORE to świetna opcja na każdy dzień, który nie jest dniem wyścigu.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego markę i odzież:

 

Przydatne linki

  • Zobacz strefę marki HIRU w naszym sklepie
  • Sprawdź kolekcje koszulek rowerowych marki HIRU
  • Sprawdź kolekcje spodenek kolarskich marki HIRU
  • Sprawdź kolekcje rękawiczek na rower marki HIRU

 

Promocja na całą kolekcję odzieży rowerowej marki HIRU

Przy okazji mamy dla was świetną wiadomość!

Do końca sierpnia 2022 r. prowadzimy akcję promocyjną na wszystkie produkty marki HIRU - aż 25% rabatu... bez żadnych gwiazdek, bez ukrytych warunków... Niezależnie od ilości zamawianych produktów oraz ich rodzaju czy ceny - możesz zamówić nawet same skarpetki marki HIRU i też otrzymasz rabat 25%.

Życzymy udanych zakupów!

Promocja na produkty marki HIRU - bikechill.pl