4BIKE

Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Na rowerze
Dla kogo?
Cena
Producent
Przeznaczenie
Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Na rowerze
Dla kogo?
Cena
Producent
Przeznaczenie
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 211

na stronę

4-Bike - producent błotników mtb enduro oraz folii ochronnych na rower 4-Bike - producent błotników mtb enduro oraz folii ochronnych na rower
4-Bike - producent błotników mtb enduro oraz folii ochronnych na rower 4-Bike - producent błotników mtb enduro oraz folii ochronnych na rower

4-BIKE producent błotników MTB i ochronnych folii do rowerów 

Projektujemy produkujemy i sprzedajemy oryginalne akcesoria rowerowe takie jak błotniki rowerowe MTB oraz folie ochronne dla pasjonatów Enduro, Downhill, All mountain i XC.

Firma specjalizuje się w produkcji błotników rowerowych MTB oraz akcesoriów i folii ochronnych zabezpieczających rowery. Jej oryginalne błotniki rowerowe zabezpieczają przed błotem i bryzgami wody oraz chronią uszczelki goleni przed kurzem i błotem. Błotniki rowerowe 4-BIKE świetnie sprawdzają się zarówno w trakcie ciężkiego zjazdu downhill, podczas etapów zawodów enduro, jak również w trakcie odkrywania szlaków na ścieżkach all mountain/trail.

Błotniki rowerowe 4-BIKE cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, z uwagi na atrakcyjną cenę i niezwykle praktyczny charakter produktu.

Drugim produktem są folie zabezpieczające na rowery mtb, gravele, szosy i wszystkie pozostałe. Folia ochronna stanowi pierwszą linię obrony twojego roweru przed nieporządanymi skutkami jazdy w terenie (kamienie wyrzucane spod kół, itp.). Dzięki foliom ochronnym będziesz mógł dłużej cieszyć się brakiem rys na swoim rowerze.

Warto zaznaczyć, iż 4-BIKE to Polska firma - projektuje i produkuje swoje produkty w naszym kraju. Kupując produkty 4-BIKE wspierasz Polski przemysł.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki 4-BIKE w naszym sklepie:

W sklepie internetowym BikeChill.pl oraz w naszym centrum rowerowym w Dębicy znajdziesz pełną gamę produktów 4-BIKE.

Zobacz produkty w powiązanych kategoriach