Sprzęt treningowy dla rowerzystów

Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Kolor wiodący
Okazje
Dostępność
Magazyn zewnętrzny
Na rowerze
Dla kogo?
Cena
Producent
Typ produktu
Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Kolor wiodący
Okazje
Dostępność
Magazyn zewnętrzny
Na rowerze
Dla kogo?
Cena
Producent
Typ produktu
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

na stronę

Urządzenia treningowe dla rowerzystów

Wiemy, że najfajniejszy sport to wszelkiego rodzaju jazda na rowerze. Wiemy także, iż najfajniejszym treningiem dla rowerzysty jest sama jazda na rowerze. Jadnak rower, jak każdy sport, wymaga różnorodnych ćwiczeń. Bądźmy także realistami - nie zawsze się da wsiąść na rower i potrenować jazdę w terenie. Nie każdy może sobie pozwolić także, by chodzić często na siłownię czy do klubu fitness. Praktycznie każdy rowerzysta natomiat może mieć w domu wyposażenie, które pozwoli mu podnosić formę.

Dlatego w naszym sklepie dla rowerzystów postanowiliśmy zaoferować produkty, które pozwolą na szlifowanie formy i umiejętnosci nie tylko podczas sezonie (na rowerze), ale także poza sezonem (bez rowera)... A przy tym ważna rzecz - z oferowanym przez nas sprzętem i urzadzeniami, trening ten będzie można wykonać w domu oraz na świeżym powietrzu. Sprawdź najróżniejsze modele, typy i kategorie sprzętów, które wybraliśmy i polecamy brać pod uwagę przy wyposażeniu własnego kącika do treningu. Wykorzystanie tych sprzętów w odpowiedniej częstotliwości poprawi kondycję, zdrowie, dobre samopoczucie oraz jeszcze większą satysfakcję z posiadania roweru.

Z czasem z pewnością wprowadzimy podział produktów do trenowania na kategorie, by łatwiej było je lokalizować w naszym sklepie. 

Sklepów ze sprzętem do siłowni czy sprzętem fitness jest bardzo dużo. Moglibyśmy zasypać tę kategorię najróżniejszymi urządzeniami i sprzętem treningowym dostarczanym przez licznych producentów.

Nasze podejście jest jednak nieco inne...

Wybrany sprzęt treningowy dla rowerzystów

Postanowiliśmy dodawać tutaj tylko takie przyrządy, urzadzenia i sprzęt treningowy, który realnie może być wykorzystany przez kolarza/rowerzystę do treningu w domu. Ofertę w kategorii Sprzęt treningowy dla rowerzystów ograniczamy tylko i wyłącznie do takich rzeczy, które przynoszą dobry efekt. Z tego względu nie znajdziesz tutaj pełnej oferty danego producenta, a jedynie te produkty, które realnie przydają się nam - jeżdżącym na rowerach.

Znajdziesz więc tu ograniczoną ilość produktów od ograniczonej grupy producentów sprzętu treningowego, sprzętu fitness, itd. 

Czy tylko rower treningowy?

Okazuje się, że nie tylko rowerki treningowe i trenażery są świetnymi urządzeniami do treningu rowerowego. Profesjonalne trenażery, rowerki treningowe, rowerki spinningowe i inne odmiany rowerów stancjonarnych do treningu w domu, sali fitness czy na siłowni dają świetne efekty, ale nie są to jedyne sprzęty treningowe, którymi kazdy kolarz może budować lub szlifować formę. Staramy się do naszej oferty dodawać różnego rodzaju produkty do domowej siłowni, ale także do wykorzystania do treningu na świeżym powietrzu, gdzie nie tylko waga koła zamachowego ma znaczenie, ale np. możliwość wykorzystania ciężaru własnego ciała. W pierwszej kolejności będą to produkty marki PRAEP do treningu równowagi, rdzenia oraz siły mięśni, którymi na codzień posługują się rowerzyści. Trening z wykorzystaniem ProPilota oraz PADS przypomina jazdę na rowerze. Sprawdź sam.

Znani i mniej znani producenci sprzętu treningowego

Staraliśmy się uważnie dobierać ofertę w kategorii Sprzęt treningowy, ale opierają się na znanych i docenianych producentach sprzętu trningowego. Niemniej, jesteśmy dumni także z tego, że czasem dokonywaliśmy nieoczywistych wyborów i wyprowadzamy ciekawy i warty uwagi sprzęt mniej znanych marek i producentów. Lubimy wspierać polskie firmy, więc tam gdzie można i gdzie było to zasadne, wybieramy sprzęt krajowej produkcji.

Trening rowerzysty w domu

Trening na rowerze jest najprzyjemniejszy, ale nie zawsze jest możliwy. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt dzięki któremu będziesz mógł przeprowadzić efektywny trening dla rowerzysty w domu, garażu, ogrodzie czy domowej siłowni (jeżeli jesteś szczęściarzem i taką posiadasz). Sprzęt i urządzenia treningowe w naszej ofercie dobierane są na zasadzie realnej przydatności w treningach przeznaczonych dla rowerzystów. Śledzimy kanały zawodników oraz trenerów na YouTube i innych mediach społecznościowych po to, by wyłapywać w nich urządzenia, które mogą podnosić walory fizycznej oraz technicznej jazdy na rowerze.

Ćwiczenia dla rowerzystów

Na naszym blogu oraz kanale YouTube będą pojawiały się opisy ćwiczeń z wykorzystaniem poszczególnych sprzętów i urządzeń. Będziemy starali się także publikować linki do ciekawych materiałów, w których ćwiczenia i całe treningi zostały opisane lub zaprezentowane.

 

Mamy nadzieję, że oferta sprzętu treningowego dla rowerzystów przypadnie wam do gustu.

Życzymy udanych zakupów i efektywnych sesji treningowych.  

Zobacz produkty w powiązanych kategoriach