Orbea - części zamienne

Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Kompatybilność
Magazyn zewnętrzny
Na rowerze
Cena
Producent
Przeznaczenie
Rodzina
Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Kompatybilność
Magazyn zewnętrzny
Na rowerze
Cena
Producent
Przeznaczenie
Rodzina
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 1107

na stronę

Części rowerowe OC Components i Orbea

Części zamienne OC Components

OC Components to marke należąca i współpracująca z producentem rowerów ORBEA. Relacja między Orbeą a OC jest kluczowa. Oprócz dzielenia się doświadczeniem w testowaniu, projektowaniu i produkcji, produkty OC są projektowane od samego podstaw, by były idealnie dopasowane do projektów rowerów.

OC oznacza komponenty najwyższej jakości, innowacyjne elementy zaprojektowane tak, aby współpracować z twoim rowerem, poprawiając jego wydajność i maksymalizując opcje dostosowywania.

Każdy komponent OC jest projektowany od podstaw, aby współpracować z twoim rowerem Orbea, poprawiając wydajność i maksymalizując opcje dostosowania. Innowacyjne, konkurencyjne produkty wspierane naszą gwarancją jakości.

NOWOCZESNE ZINTEGROWANE PROJEKTY ROWERÓW WYMAGAJĄ INTELIGENTNYCH ROZWIĄZAŃ KOMPONENTOWYCH

Współczesne rowery są bardziej zintegrowane niż kiedykolwiek wcześniej. Maksymalizacja wydajności wymaga kontroli nad całością. Komponenty i akcesoria muszą współpracować z rowerem, aby poprawić wydajność i oferować innowacyjne rozwiązania.

Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w produkcji w przemyśle rowerowym, OC Components gwarantuje najwyższe standardy jakości dzięki najnowszym procesom produkcyjnym i najlepszym materiałom. Korzystając z produktów OC, możesz być pewien, że używasz komponentów i akcesoriów najwyższej jakości.

TWÓJ ROWER, DOKŁADNIE TAK, JAK CHCESZ. Z szerokim wyborem rozmiarów, ergonomii i materiałów z pewnością znajdziesz idealne dopasowanie, wygląd i komfort dla siebie. OC współpracuje z Orbeą, oferując te opcje w ramach programu MyO podczas wyboru roweru. Pożegnaj standardowy rower w pudełku i przywitaj idealne dopasowanie, wygląd i komfort dla siebie! OC Components oferuje wybór wysokiej jakości opcji, aby uzupełnić twój rower, zoptymalizować ergonomię, zwiększyć wydajność i dopracować integrację.

Kompletny katalog części zamiennych Orbea i OC Components

Jedyny w Polskim internecie, pełny katalog części zamiennych do rowerów Orbea

Zobacz produkty w powiązanych kategoriach