Formy płatności dostępne w sklepie rowerowym BikeChill.pl

W naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności:

 • Przelew tradycyjny
 • Płatność przelewem elektronicznym oraz płatności kartami płatniczymi (płatność realizowana przez Paynow)
 • Płatność przy odbiorze
 • Płatność w ramach leasingu (płatność realizowana przez LeaseLink)
 • Płatność ratalna (płatność odroczona realizowana przez Credit Agricole)

Są to formy płatności, które możesz wybrać w ramach formularza zamówień naszego sklepu. Poniżej znajduje się krótka charakterystyka w/w form płatności.

1. Przelew tradycyjny

Jest to forma płatności polegająca na zapłacie za zamówienie przelewem bankowym wprost na nasze konto podane w mailu z potwierdzeniem zamówienia. Formę tę polecamy tym, którzy nie mogą zapłacić przelewem elektronicznym z różnych przyczyn - np.:

 • banku z którego płacisz nie ma na liście,
 • płatności dokonujesz z banku zagranicznego

Jest to także dogodna metoda płatności dla wybierających produkty z oznaczeniem dostępności N/Z, gdzie nie znany jest przed transakcją termin dostarczenia. Wybierając tę metodę nie musisz płacić od razu, możesz to zrobić po ustaleniu wszelkich szczegółów.

Metoda ta ma jednak jedną wadę - jeżeli produkt ma oznaczenie wysyłka 24h, to liczone to będzie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, bowiem temin ten liczony jest od potwierdzenia płatności za zamówienie.

 

2. Płatność przelewem elektronicznym i kartami płatniczymi

Jest to forma płatności udostępniona w ramach współpracy z operatorem płatności elektronicznych - PAYNOW.

W ramach tej metody możesz w szybki i bezpieczny sposób zapłacić:

 • szybkim przelewem bankowym (obsługuje większość banków operujących w naszym kraju)
 • BLIK-iem
 • kartą płatniczą

Metodę tą polecamy tym, którym zależy na czasie bowiem transakcja jest automatycznie weryfikowana i potwierdzana przez banki. Po dokonaniu płatności, zamówienie od razu otrzymuje status OPŁACONE I REALIZOWANE.

 

3. Płatność przy odbiorze

Jest to forma płatności pozwalająca zapłacić za towar bezpośrednio przy odbiorze produktu.

Odbiór może nastąpić:

 • w naszym sklepie stacjonarnym w Dębicy - wówczas możesz przy odbiorze zapłacić: gotówką, BLIKiem, kartą płatniczą.
 • w przypadku wysyłki kurierem, płatności dokonujesz bezpośrednio kurierowi przy odbiorze przesyłki.

 

4. Płatność w ramach leasingu

Udostępniamy możliwość dokonania zakupu i płatności dla firm - w formie leasingu. Ta metoda zakupu i płatności realizowana jest z partnerem zewnętrznym.

Po jej wybraniu następuje kontakt z naszej strony celem ustalenia szczegółów oraz przekazanie sprawy do partnera zewnętrznego, który obsługuje formalności oraz całą transakcję. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i zatwierdzeniu umowy leasingowej przez wszystkie strony następuje realizacja zamówienia.

Przy tej formie należy się więc liczyć z nieco dłuższym terminem realizacji - wydłużonym o proces przygotowania i zatwierdzania umowy leasingowej.

Jeżeli interesują cię szczegóły - skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 

 

5. Płatność w ratach (odroczone płatności ratalne)

Udostępniamy możliwość dokonania zakupu i płatności w ramach systemu ratalnego. Ta metoda płatności realizowana jest z partnerem zewnętrznym - Credit Agricole.

Po jej wybraniu następuje normalny proces składania zamówienia. Po jego złożeniu, na stronie podziękowania i potwierdzenia złożenia zamówienia zostaje wyświetlony link do przejścia do wniosku ratalnego. Niektóre dane zostaną przeniesione automatycznie, niektóre będziesz musiał uzupełnić samodzielnie. Postępuj zgodnie z instrukcją do uzyskania decyzji po stronie Credit Agricole.

Bike&Chill ­ Centrum Rowerowe oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Przy tej formie należy się więc liczyć z nieco dłuższym terminem realizacji - wydłużonym o proces przygotowania i zatwierdzania umowy ratalnej.

Jeżeli interesują cię szczegóły - skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 


Metody płatności dostępne w BikeChill.pl Metody płatności dostępne w BikeChill.pl