PROMOCJE

Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Sklep rowerowy - promocje, wyprzedaże, kody rabatowe

Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na to, jak kupować taniej w naszym sklepie z rowerami i akcesoriami do rowerów.
Rowery i akcesoria w promocji. Wyprzedaże produktów rowerowych. Kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie rowerowym oraz sklepach partnerskich... i nie tylko. Sprawdź!


Produkty w promocji oraz Outlet

PRODUKTY W PROMOCJI

Produkty w promocji to niewątpliwie pierwsza kategoria, do której powinni zaglądać Ci, którzy liczą na znalezienie produktów jak rowery, części rowerowe, akcesoria do rowerów, itp. w promocyjnych cenach. Nie będzie tutaj wprawdzie nigdy setek produktów (chyba, że w ramach akcji specjalnych) - dlaczego? Dlatego, że w BikeChill.pl sprawę cen traktujemy poważnie w myśl zasady, że podajemy uczciwe ceny jako podstawę, a nie zawyżone kwoty, by potem móc udawać, że coś jest w promocji.

Sprawdź, jakie produkty teraz znajdują się w kategorii Produkty w promocji.

OUTLET

Drugą kategorią zawierającą produkty dla rowerzystów w atrakcyjnych cenach, jest kategoria Outlet. W niej znaleźć można produkty, których cena jest niższa z uwagi np. na to, że są to produkty demo, wystawowe lub testowe. Nie są całkiem nowe, ale nie znajdziesz tu produktów wadliwych czy zniszczonych. Jeżeli więc nie do końca zależy ci na tym, by produkt był w folii - możesz szukać właśnie w tej kategorii.

Sprawdź, jakie produkty teraz znajdują się w kategorii Outlet.

WYPRZEDAŻE ROWEÓW

Trzecią kategorią zawierającą produkty dla rowerzystów w atrakcyjnych cenach, jest kategoria Wyprzedaż rowerów. Na tej stronie będziemy umieszczać pojedyncze sztuki rowerów w wyprzedazy pozesonowej oraz wyprzedaże roczników. Będą to najczęściej pojedyncze sztuki rowerów - konkretnych modeli w konkretnych rozmiarach.

Sprawdź, jakie produkty teraz znajdują się w kategorii Wyprzedaż rowerów.

Gratisy i dodatki do zamówień w bikechill.pl

Niestety, nie możemy ustalać dowolnych i dużych rabatów na wszystkie produkty, które mamy w ofercie. Staramy się, by większość cen ustawiona była od razu na uczciwym (zadowalającym obydwie strony traksakcji) poziomie.

Niemniej jednak, poza dawaniem rabatów, możemy zaoferować naszym klientom różnego rodzaju dodatki, które zwiększają wartość zamówienia, ale nie zmieniają kwoty transakcji. W jaki sposób? Poprzez gratisowe produkty i usługi, które możemy dokładać do zamówienia.

Darmowy bikefitting

Przykładem stałego gratisu, który dokładamy do każdego zamówionego rowera marki Orbea, jest usługa Bikefittingu - czyli dopasowania roweru i sylwetki do najbardziej optymalnej pozycji kolarza na rowerze. Każdy, kto zamówi na bikechill.pl rower Orbea i zdecyduje się na odbiór osobisty, otrzyma w gratisie taką usługę, której koszt to ok. 750 zł.

Darmowa wysyłka

Każdy rower w naszej ofercie wysyłany jest za darmo (w przypadku roweru oszczędzasz od 120 do 250 zł). Dodatkowo, każde zamówienie wszystkich innych produktów, które przekracza 300 zł również wysyłane jest za darmo. Nie ma tu ukrytych gwiazdek ani dodatkowych warunków.

Przygotowanie roweru do jazdy

Kolejny przykład gratisu to usługa przygotowania roweru do jazdy. Nie wysyłamy rowerów w stanie, w jakim przychodzą od producentów. Każdy zakupiony u nas rower przechodzi wstępny przegląd, jest składany do stanu umożliwiającego dalsze przesłanie, ale jednocześnie upraszczającego proces złożenia i rozpoczęcia jazdy (najczęściej trzeba ustawić i skręcić kierownicę. 

Kody rabatowe dla rowerzystów

Kody rabatowe do sklepu rowerowego BikeChill.pl

Na specjalne okazje oraz w ramach podziękowania za zakupy generujemy dla naszych klientów kody rabatowe. Kody te dają możliwość skorzystania z różnego rodzaju zniżek na konkretne produkty, grupy produktów lub ich kombinacje. Kody rabatowe mogą być terminowe lub bezterminowe, jednorazowe lub wielokrotnego użytku - każdorazowo należy zapoznawać się z warunkami ich wykorzystania. 

Kody rabatowe do sklepów naszych partnerów

Za złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym, każdorazowo przekazujemy naszym klientom kody rabatowe do sklepów naszych partnerów. To partnerzy ustalają warunki handlowe dla każdego kodu, i każdy z nich służy do wykorzystania na stronie danego partnera.

Aktualna lista partnerów, którzy dostarczają i akceptują kody rabatowe, znajduje się poniżej. 

Sklep rowerowy - promocje, wyprzedaże, kody rabatowe

Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na to, jak kupować taniej w naszym sklepie z rowerami i akcesoriami do rowerów.
Rowery i akcesoria w promocji. Wyprzedaże produktów rowerowych. Kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie rowerowym oraz sklepach partnerskich... i nie tylko. Sprawdź!


Zobacz produkty w powiązanych kategoriach