Zapraszamy do współpracy

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami posiadającymi w ofercie produkty dla rowerzystów

Dodaj swoje produkty do naszego sklepu

Posiadamy duży, stacjonarny sklep w Dębicy na podkarpaciu. Prowadzimy także aktywnie sprzedaż z wykorzystaniem ecommerce - między innymi poprzez sklep internetowy bikechill.pl.

Stale poszukujemy nowych, ciekawych produktów, które moglibyśmy zaoferowac naszym klientom.

 

POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY

Jeżeli jesteś dystrybutorem lub hurtownią i posiadasz w ofercie produkty, które uważasz, że pasowałyby do profilu naszej działalności i oferty - zapraszamy do kontaktu.

 

DYSTRYBUCJA / PRZEDSTAWICIELSTWO NA POLSKĘ

Jeżeli jesteś producentem i posiadasz ciekawą ofertę dla rowerzystów, a dodatkowo jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy w zakresie dystrybucji Twoich produktów na Polskę - również zapraszamy do współpracy.

 

Warto pamiętać, iż szukamy także niecodziennych pomysłów na produkty, które można byłoby zaoferować grupie docelowej, do której docieramy. Jeżeli uważasz, że masz coś takiego - także zachęcamy do współpracy.

Oferuj nasze marki w swoim sklepie

Posiadamy w ofercie marki, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek. Chetnie podejmiemy współpracę z firmami, które chciałyby posiadać w ofercie te produkty.

Na chwilę obecną są to:

  • PRAEP
  • BIKE&CHILL (własne produkty)

Skontaktuj się z nami - chtnie przedstawimy Ci zasady współpracy, warunki handlowe oraz to, co możemy zaoferować w ramach podjęcia kooperacji.

Stawiamy na uczciwe warunki - z pewnością będziesz zadowolony.

Oferujemy narzędzia i materiały, które szybko pozwolą Ci dodać produkty do Twojego sklepu internetowego.

Skontaktuj się z nami w sprawie współpracy

Kontakt w sprawie współpracy