WAHOO

Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Magazyn zewnętrzny
Na rowerze
Dla kogo?
Cena
Producent
Przeznaczenie
Rozmiar
Typ produktu
Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Magazyn zewnętrzny
Na rowerze
Dla kogo?
Cena
Producent
Przeznaczenie
Rozmiar
Typ produktu
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-24 z 99

na stronę

Wahoo Fitness - producent elektroniki rowerowej

Wahoo Fitness - oferta produktowa

Wahoo to amerykański producent elektroniki rowerowej najwyżej jakości. Wahoo Fitness zajmująca się technologią fitness z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia. Została założona w 2009 r. przez Chipa Hawkinsa. W tym momencie produkty firmy są rozpoznawalne na całym świcie, a sama firma ma swoje biura w Londynie, Berlinie, Tokio, Reno, Boulder i Brisbane. Wahoo w swojej ofercie posiada produkty indorr i outdoor, które cechuje prostota, stabilność i niezawodność wraz z najnowoczniejszymi rozwiązaniami z zakresu treningu rowerowego.

Wahoo w swojej ofercie posiada produkty wspierające trening wewnątrz i na zewnątrz, a cechuje je prostota, stabilność i niezawodność wraz z najnowoczniejszymi rozwiązaniami z zakresu wsparcia treningu rowerowego. Trenażery wahoo są certyfikowane przez UCI (międzynarodową unię kolarską) i uznawane są za najbardziej stabilne i dokładne urządzenia w swojej kategorii.

Wahoo Fitness słynie m.in. z zaawansowanych technologicznie trenażerów oraz akcesoriów przydatnych dla rowerzystów: liczników rowerowych, sensorów pomiaru tętna, czy zaawansowanych systemów pedałów szosowych.

Trenażery - domowy trening klarski wspierany przez Wahoo

Produkty Wahoo są przede wszystkim świetnymi narzędziami wspierającymi trening - również ten w zaciszu domowym dzięki pełnej współpracy z aplikacjami do jazdy rowerowej w domu. Wahoo to swego rodzaju kompleksowy ekosystem, który składa się z: trenażera, inteligentnej przystawki pod przenie koło, oraz inteligentnego wentylatora. Wszystko po to byś poczuł się tak jak w realnym świecie. Jazda pod dachem ma być przyjemnością a nie katorgą.

Liczniki Wahoo Elemnt - precyzyjne pomiary postępów treningu

Wahoo jest także producentem liczników rowerowych z GPS. Posiada wachlarz czterech urządzeń MINI, BOLT, ELEMNT oraz ROAM. Są bardzo stabilne, pewne i niezawodne, a do tego cechuje je najdłuższa praca na naładowanych bateriach na rynku. Górach czy szosa - komputer GPS od Wahoo będzie dla ciebie superparnerem rowerowym i treningowym.

Sensory pomiaru tętna TICKR

Sensory TICKR w czasie rzeczywistym rejestrują i przekazują informacje o m.in. pracy serca, spalonych kilokaloriach, rytmie jazdy oraz dostęp do pełnej statystyki treningu. Lekki, płaski i dobrze dopasowany do ciała sensor TICKR może być połączony przez Bluetooth z licznikiem rowerowym (komputerem rowerowym), aplikacją treningową lub zegarkiem GPS. Sensory pomiaru tętna TICKR pomogą Ci zoptymalizować każdy kolejny trening oraz zweryfikować czynione postępy.

Speedplay - zaawansowany system pedałów szosowych

W ofercie firmy pojawiły się produkt jakim są pedały szosowe WAHOO Speedplay. Popularne speedplay'e cechuje lekkość, sztywność, funkcjonalność i niezniszczalność.

Zobacz produkty w powiązanych kategoriach