TRAX

Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Na rowerze
Cena
Producent
Przeznaczenie
Typ produktu
Filtry
Filtruj produkty
Kolor wiodący
Dostępność
Na rowerze
Cena
Producent
Przeznaczenie
Typ produktu
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

na stronę

Trax... i holowanie roweru rowerem staje się prostsze 

TRAX to urządzenie zaprojektowane do montażu na sztycy siodełka każdego roweru, pozwalające na holowanie innego roweru. Siła przyczepności jest tworzona przez drut kevlarowy i mechanizm zaprojektowany do jego podnoszenia i unikania możliwości zaplątania się w koło.

Jak piszą na swojej stronie...

"Wszystko zaczęło się w 2018 roku w Barcelonie podczas wspólnego przejazdu MTB, normalnie, jak zawsze... Tego dnia zdaliśmy sobie sprawę, że czas spędzony razem na uprawianiu sportu na świeżym powietrzu wypełniał nas pozytywnymi doświadczeniami, których nigdy nie zapomnieliśmy...

To uczucie sprawiło, że tęskniliśmy za systemem, który pozwoliłby nam dzielić się tym doświadczeniem z osobami, które kochamy najbardziej na świecie i które dotychczas nie miały możliwości uczestniczenia w tym z nami z powodu braku doświadczenia lub kondycji... Córki, synowie, ojcowie, matki, przyjaciele?

No cóż, jesteśmy tutaj, spełnieniem marzenia. Jesteśmy Mercè i Guillem i jesteśmy zachwyceni, że możemy przyczynić się do misji, aby sport na świeżym powietrzu był dostępny dla każdego i że te dobre chwile można dzielić z tymi, których kochamy najbardziej. Mamy nadzieję, że wszyscy będziecie mogli cieszyć się naszymi produktami tak samo, jak my cieszymy się ich używaniem i przyczynianiem się do realizacji tego projektu.

Zespół TRAX BIKE SOLUTIONS projektuje, rozwija i testuje nasze produkty z dbałością i wiedzą inżynieryjną, wszystkie części produkujemy w najlepszych lokalnych zakładach dostępnych na rynku, a każdy produkt sprawdzamy osobiście i indywidualnie.

Ale przede wszystkim robimy to z pasji do sportów na świeżym powietrzu i pragnienia dzielenia się tymi bogatymi chwilami życia z naszymi najbliższymi.

"Przyjemność z jakiejkolwiek działalności podwajana jest, gdy dzieli się ją z innymi, którzy przeżywają to samo doświadczenie."

Dziel się swoją pasją!"

Zobacz produkty w powiązanych kategoriach