RASO

Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Strefa marki RASOWEAR

Produkty dla kolarzy polskiej produkcji

RASO w języku esperanto oznacza „wyścig”, w języku hiszpańskim „ekskluzywna tkanina, satyna”. Polska marka odzieży rowerowej - projektuje i szyje ubrania w Polsce. Jak deklarują na swojej stronie - zaczęli szyć odzież kolarską, bo sami byli kolarzami wyczynowymi (przez ponad 10 lat). Z tego wynika ich doświadczenie i wiedza na temat tego, czego potrzeba kolarzom obecnie, i czego brakowało wcześniej.

Jeżeli chcesz wyróżnić się z tłumu, pokazując na rowerze kim naprawdę jesteś, produkty marki RASO są właśnie dla Ciebie. Po prostu wybierz jeden z ich odlotowych designów. Zależy Ci, aby posiadać odzież sportową wyprodukowaną w Polsce? RASO od początku jest 100% Made in Poland.

Firma nie chce przekonywać do swoich produktów na siłę - zamiast tego woli skupić się na tym, aby były jak najlepsze i zadowolić Cię jakością wykonania. Głównie dzięki temu zaufało marce RASO (przez ostatnie 5 lat) ponad 150 grup amatorskich i zawodowych oraz blisko 1600 klientów indywidualnych.

Produkty RASOWEAR w ofercie BikeChill.pl znajdziesz w następujących kategoriach:

A może interesuje Cię odzież dla własnego teamu kolarskiego? Kręci Cię nowoczesny design i krój, chcesz się wyróżnić jako zjednoczony zespół zapaleńców - RASO ma specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć efekt końcowy o jakim marzysz. 

Zobacz produkty w powiązanych kategoriach

Warto poczytać

(Nowa marka) RASOwa odzież kolarska

Miło nam poinformować, iż do naszego sklepu (zarówno stacjonarnie jak i w internecie) trafiły produkty polskiego producenta odzieży kolarskiej RASO. I od razu zrobiło się kolorowo... Wprowadzenie produktów RASO do sprzedaży to kolejny etap realizowanego przez nas konsekwentnie planu - stworzenia jednego miejsca w sieci, w którym będzie można kupić każdą (lub większość) produktów odzieżowych polskich marek.

Polska odzież rowerowa - marki projektujące i produkujące ubrania rowerowe w Polsce

Polacy nie gęsi i swoje marki mają... Pytanie czy je znają? Postanowiliśmy ułatwić Wam sprawę i w tym miejscu zbierać dla Was listę polskich marek produkujących odzież dla rowerzystów. Jak się okazuje, nie jest ich wcale tak mało, a co ważne - ich jakość jest często na najwyższym poziomie! Zapraszamy do zapoznania się z listą.