testuj rowery elektryczne Orbea RISE za darmo
No i stało się... Nasz klient, a jednocześnie zaprzyjaźniona firma - Enduro Trips - na wieść o planowanych w Bike&Chill testach rowerów Mondraker (o czym wspominaliśmy w poprzednim wpisie), postanowiła udostępnić do testów swoje maszyny - rowery elektryczne Orbea RISE...

Tym samym, dzięki uprzejmości Enduro Trips (sprawdźcie koniecznie https://enduro-trips.pl/) do 12 rowerów Mondraker dochodzi jeszcze 4 jeźdźców apokalipsy... 4 lśniące rowerki ORBEA RISE w następujących rozmiarach:

  • Orbea RISE rozmiar S
  • Orbea RISE rozmiar L
  • Orbea RISE rozmiar L
  • Orbea RISE rozmiar XL

Dla przypomnienia...

W dniach 8 do 14 sierpnia 2022 r. organizujemy wielki test rowerów marki MONDRAKER (12 modeli testowych - różne modele, różne popularne rozmiary) - więcej informacji w poprzednim wpisie:
https://www.bikechill.pl/blog/post/testuj-rowery-mondraker-zupelnie-za-darmo 

A od dziś już wiemy także, że będą dostępne także 4 rowery marki ORBEA - dokładnie, będą to rowery elektryczne ORBEA RISE w rozmiarach wymienionych powyżej.

Będzie można przejechać się wymarzonym elektrykiem, lub przymierzyć się do topowych modeli enduro...

Zapisz datę wydarzenia w swoim kalendarzu!

ROWERY TESTOWE MONDRAKER W BIKE&CHILL
8-14 SIERPNIA 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do jazdy na rowerach testowych MONDRAKER oraz ORBEA! Jazdy będą odbywały się codziennie, a w jeden dzień planowana jest wycieczka na single w Czarnorzekach.

Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość lub telefon na dane podane na naszej stronie kontaktu - kontakt Bike&Chill Dębica.

Zapraszamy jednocześnie do odwiedzenia strefy marki MONDRAKER na naszym sklepie i wybrania z oferty rowerka Mandraker dla siebie: Strefa marki Mondraker | Mondraker oferta

 

Enduro Trips - podziękowania

Na koniec wypada nam jeszcze podziękować firmie Enduro Trips -> https://enduro-trips.pl/ - za szybką reakcję i deklarację udostępnienia swoich maszych do testów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Enduro Trips, przeglądnięcia oferty i skorzystania z niej... Enduro Trips organizuje wycieczki na wypożyczanych przez nich rowerach elektrycznych Orbea RISE (wraz z całym potrzebnym osprzętem). Zabiorą ciebie wraz z rodziną, znajomymi lub współpracownikami na niezapomnianą wycieczkę ciekawymi szlakami. Naprawdę warto!