Formy, koszty i czasy dostawy produktów zamawianych w sklepie BikeChill.pl

Dostępne metody dostawy produktów

W naszym sklepie internetowym możesz wybrać następujące formy dostawy zamówionych produktów:

  • dostawa kurierem
  • dostawa do paczkomatu Inpost
  • odbiór osobisty

 

Terminy dostaw produktów

Dążymy do tego, by nasz klient był możliwie najlepiej poinformowany w kwestii produktów i ich dostępności w naszym sklepie. Z tego względu nie ukrywamy, że nie wszystkie produkty dostępne są z wysyłką w 24h. Wprowadziliśmy na sklep jasną i klarowną ikonografikę, która informuje o dostępności każdego z oferowanych przez nas produktów.

Poniżej opisujemy 4 kluczowe ikonki oznaczenia dostępności produktów w naszym sklepie.

Produkty dostępne z wysyłką w 24 godziny

Tą ikonką oznaczone są produkty, które mamy na magazynie i jesteśmy w stanie wysłać w 24 godziny od potwierdzenie opłacenia zamówienia w naszym sklepie.

 

Produkty dostępne z wysyłką do 5 dni roboczych

Taką ikonką oznaczone są produkty, które mamy w centralnym magazynie i jesteśmy w stanie wysłać je do 5 dni roboczych od potwierdzenia opłacenia zamówienia w naszym sklepie.

 

Produkty na których dostawę do magazynu czekamy

Taką ikonką oznaczone sa produkty, które zostały przez nas zamówione i spodziewamy się ich dostawy do naszego magazynu. Możesz kontaktować się z nami w celu ustalenia spodziewanego terminu dostawy. Po złożeniu zamówienia na taki produkt, niezwłocznie kontaktujemy się z Tobą i podajemy wszelkie szczegóły.

 

Produkty dostępne na zamówienie - dostępność i termin do ustalenia po kontakcie

Tę ikonkę posiadają produkty, których nie mamy na magazynie głównym ani centralnym. Możesz takie produkty zamówić, ale każdorazowo niezwłocznie po zamówieniu spodziewaj się kontaktu z naszej strony celem ustalenia ewentualnej dostepności oraz spodziewanego terminu wysyłki.