Pinkbike Academy zapisy na sezon 3
Pinkbike Academy powraca - sezonie 3 już na horyzoncie i będziemy mogli go obejrzeć prawdopodobnie po wakacjach 2022 r. Pinkbike zapowiada jeszcze wyższy poziom, z wyścigami o wysokie stawki, technicznymi wyzwaniami jazdy i dwoma tajnymi zawodowcami wyznaczającymi punkt odniesienia dla rywalizujących. Zwycięzca 3-ciego sezonu Pinkbike Academy - wpieranego przez Monster Hydro - rozpocznie swoją zawodową karierę podpisując kontrakt z teamem fabrycznym Orbea Bikes i nagrodą w wysokości $30 000.

Pinkbike Academy - co to jest?

Dla tych, którzy nie widzieli pierwszych dwóch sezonów (a goraco zachęcamy do nadrobienia zaległości)... Pinkbike Academy to swego rodzaju reality show, w którym 10 śmiałków (5 kobiet i 5 mężczyzn) rywalizują jak równy z równym o tytuł najlepszego zawodnika Enduro. Seria składa się z 10 odcinków publikowanych przez Pinkbike na Youtube co tydzień. Każdy z odcinków to prezentacja zmagań uczestników w róznego typu konkurencjach. Finalnie pozostaje jeden zwycięzca i on zgarnia główną nagrodę...

Pinkbike Academy - aplikacje do sezonu 3

Nie jest łatwo przebić się do rangi zawodowców w oparciu o same umiejętności i potencjał, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, ale dzięki Pinkbike Academy to się zmienia. Niesamowicie utalentowani zawodnicy z sezonu 1 i sezonu 2 otrzymali zasłużoną uwagę fanów i sponsorów, a wielu z nich - po pojawieniu się - w programie zaczęło jeździć dla zespołów fabrycznych.

Po raz kolejny, Pinkbike wybiera 5 mężczyzn i 5 kobiet z całego świata, aby mogli zmierzyć się ze sobą w serii wyzwań związanych z MTB w Big White. Podobnie jak w poprzednich sezonach, startujący będa rywalizować między sobą, ale także z czasami wyznaczonymi przez dwoje tajnych zowodowców. To będzie dobry, a zarazem ciężki pułap - ale pozwoli sprawdzić, jak zawodnicy radzą sobie z dwoma najlepszymi zawodnikami enduro na świecie. W tej 10-częściowej serii zawodnicy będą walczyć co tydzień, a tylko najlepsi zawodnicy przejdą przez każdą rundę, aby mieć szansę na zdobycie tej zmieniającej karierę nagrody.

Pinkbike Academy - jak się zapisać i kto może uczestniczyć?

Uczestniczyć może praktycznie każdy w wieku 19-39 lat z całego świata. Po zgłoszeniu i eliminacjach (o tym poniżej) wymagane będzie wyjechać do Kolumbii Brytyjskiej w sierpniu 2022 r. (dokładne daty do potwierdzenia przez organizatora).
Jeśli przejdziesz kwalifikacje i zostaniesz wybrany do Akademii Pinkbike 2022, organizator pokryje wszelkie koszty (podróż i zakwaterowanie).

  • wybranych zostanie pięciu mężczyzn i pięć kobiet
  • wszyscy uczestnicy będą jeździć na rowerach i zestawach dostarczonych przez sponsorów, którzy umożliwili ten projekt

Co trzeba zrobić, by aplikować?

Krok 1:
Nagraj 1-minutowy film wyjaśniający, dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie. Zachowaj prostotę, ale pamiętaj, że filmy, które pokazują Twoją osobowość i zaangażowanie w jazdę, pomogą Ci wyróżnić się jako wyjątkowy kandydat.

Krok 2:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy na stronę organizotora:
https://www.pinkbike.com/news/apply-now-pinkbike-academy-season-3-launch-your-riding-career-with-monster-energy-a-pro-contract-with-orbea-and-30000.html 

 

Uczestnicy pierwszego sezonu pinkbike academy

 

ORBEA sponsorem. Orbea Rallon oficjalnym rowerem uczestników

Jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku, hiszpański producent rowerów ORBRA jest oficjalnym sponsorem Pinkbike Academy. Sponsoruje główną nagrodę pieniężną oraz, co ważniejsze, profesjonalny kontrakt ze swoim fabrycznym zespołem Enduro.

Podobnie jak w poprzednich latach, Orbea dostarcza także sprzęt dla uczestników. I podobnie jak w poprzednich latach, oficjalnym rowerem Pinkbike Academy jest Orbea Rallon - czyli flagowiec Orbea do jazdy Enduro.

Jeżeli chciałbyś mieć rower na jakim jeździli (i jeździć będą) uczestnicy Pinkbike Academy to tak się szczęśliwie składa, że mamy w naszej ofercie: Orbea rower MTB RALLON M10 L MyO.
Rallon w wersji M10, w rozmiarze L i w dowolny, zaprojektowanym przez Ciebie kolorze. Uczestnicy Pinkbike Accademy również mieli wersje z personalizowanymi kolorami (program Orbea MyO).

BRAK

Produkt wycofany z oferty

Zobacz również inne rowery, które możesz u nas zamówić i odebrać w tym roku - Program Orbea MyO w BikeChill.pl.

 

Obejrzyj Pinkbike Academy na Youtube - sprawdź trailery sezonu 1 i 2

Oto linki do list na Youtube, gdzie możesz obejrzeć całkowicie za darmo sezon 1 i 2:

Warto odwiedzić także strony poprzednich edycji:

Obejrzyj trailery tych sezonów: