Rowery Orbea w programie MyO 2022 dostępne w BikeChill.pl


Pomaluj swój rower według własnego pomysłu i odbierz go jeszcze w tym roku


Czym jest MyO (MyOrbea)?

MyO (MyOrbea) to opcja pozwalająca Ci zamówić rower marki Orbea w zaprojektowanym przez Ciebie wykończeniu kolorystycznym.

Oznacza to, że możesz kupić swój wymażony rower w unikalnej kolorystyce - która będzie wyróżnikiem Twojego jednośladu.

Program MyO pozwala pomalować rower według własnego projektu w cenie klasycznego malowania.

Kluczowe w tej akcji jest to, iż my w swojej ofercie posiadamy 10 sztuk rowerów, które mają taką możliwość, a które dotrą do nas jeszcze w tym roku!

Rowery Orbea dostępne w Bike & Chill w opcji MyO


Orbea MyO - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie konkretnie rowery są dostępne w ramach akcji MyO w BikeChill.pl?

Rowerów jest dokładnie 10 i są to konkretnie:

(1) Orca Aero m20 LTD 55cm
(2) Orca m20 iTeam 55, (3) Orca m20 iTeam 53
(4) Oiz M-Pro XL, (5) Oiz M-Pro L, (6) Oiz M-Pro M
(7) Terra m20 iTeam M, (8) Terra m31 eTeam 1x M, (9) Terra m31 eTeam 1x S
(10) Rallon m10 L

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej szczegółów, a my pomożemy wybrać idealny rower dla Ciebie.

UWAGA. Każdego z wymienionych rowerów jest dokładnie 1 sztuka. Obowiązuje więc zasada KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
 

Dlaczego rowerów jest tylko 10 - ORBEA ma w swojej ofercie więcej?

Rowerów w programie MyO faktycznie jest więcej... i wszystkie je także mamy w ofercie. Klikając w ten link: Rowery Orbea MyO możesz przeglądnąć je wszystkie.

Natomiast rowerów jest 10 dlatego, że dokładnie tyle mogliśmy zamówić na ten rok. Przy obecnych brakach w dostępności rowerów i ustalonym procesie produkcyjnym, zamówienia na rowery Orbea MyO składa się rok wcześniej.
 

Czy mogę wybrać dowolny rozmiar i wersję roweru wśród modeli które są dostępne?

Niestety NIE. W ramach akcji MyO 2022 dostępne są konkretne modele w konkretnych rozmiarach. To, co jest dowolne, to kolorystyka - sam projektujesz swój rower przez internetowy konfigurator Orbea.

Jeżeli chcesz zamówić inny rower i jesteś zdecydowany poczekać, masz pełną dowolność. Pod tym linkiem: Rowery Orbea MyO możesz przeglądnąć je wszystkie i zamówić dowolny. W razie pytań - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.
 

Co oznacza, że prezentowane rowery są już zamówione? 

Oznacza to, że w ubiegłym roku zamówiliśmy do produkcji powyższe modele i planowana produkcja i odbiór każdego z nich jest na ten rok.

Specyfikację roweru możesz sprawdzić wchodząc do karty produktu - jedyną niewiadomą do ustalenia pozostaje malowanie roweru, które będzie do zaprojektowania. 

Kiedy zamówiony rower będzie do odebrania?

Posiadamy wstępne daty produkcji i wysyłki każdego z modeli. Zapraszamy do zamówienia i kontaktu - przedstawimy wszystkie szczegóły.
 

Dlaczego zamówić u was, skoro mogę zrobić to na stronie Orbea?

 1. Odbiór w tym roku
  Jeżeli chcesz dostać rower w programie MyO w tym roku, to musisz zamówić go w Bike&Chill. Wymienione powyżej rowery na pewno zostaną wyprodukowane i dostarczone w tym roku.
 2. Dodatki i gratisy
  Zamawiając rower w programie MyO otrzymujesz od nas dodatkowo kilka dodatków - między innymi Bikefitting (czyli dopasowanie pozycji na rowerze do rowerzysty) w cenie roweru. Otrzymasz także w gratisie rabaty na różne usługi i produkty - nie tylko w naszym sklepie.

Zamawiając na stronie producenta nie masz na to gwarancji, co więcej, jest duże prawdopodobieństwo, że dostawy z obecnych zamówień realizowane będą najwcześniej w przyszłym roku.

Dodatkowo, zamawiając na stronie producenta na końcu procesu zamówienia musisz podać dealera w danym kraju, u którego sfinalizujesz transakcję i odbiór roweru.
 

Czy będą dostępne jeszcze jakieś inne rowery Orbea MyO w tym roku?

Jest to mało prawdopodobne. Niemniej jednak, jeżeli rzeczywiście interesuje Cię rower, którego nie ma w naszej akcji - skontaktuj się z nami, zobaczymy co da się zrobić.
 

Czy mogę zamówić u was inny rower w programie MyO niż te, które są tu prezentowane? 

Jeżeli chcesz zamówić inny rower i jesteś zdecydowany poczekać, masz pełną dowolność. Pod tym linkiem: Rowery Orbea MyO możesz przeglądnąć je wszystkie i zamówić dowolny. W razie pytań - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

 


Jak zamówić rower w akcji Bike&Chill Orbea MyO 2022?

Poznaj bohaterów akcji MyO 2022 w BikeChill.pl

Orbea RALLON

Skupiony na szybkości

Rallon to czyste enduro... Został wykuty na trasach wyścigowych i jest oczywistym wyborem naszego zespołu wyścigowego EWS.

Ale Rallon zawsze jest gotowy na zabawę poza taśmą trasy - więc zabierz go na szalone wypady z przyjaciółmi, samotne wypady all-mountain, czy ostre jazdy w bike parku. Zapomnij o ograniczeniach - nic cię nie rozprasza więc skup się na szybkości.
 

Dostępność w ramach akcji MyO 2022

 • 1 szt. - Rallon M10 MyO w rozmiarze L

Orbea OIZ

Mierz w sam szczyt

Oiz zna ciężką pracę, jaką trzeba wykonać, aby zdobyć szczyty, tabele liderów i stopnie na podium.

Oiz i poważny cross-country są synonimami, a jego obecność na Pucharze Świata jest niezaprzeczalna. Jest najlżejszą, najsztywniejszą i najbardziej wydajną dostępną maszyną, niezależnie od tego, czy przypinasz numer, czy wjeżdżasz na najwyższy szczyt podczas popołudniowej przejażdżki.

Dostępność w ramach akcji MyO 2022

 • 1 szt. - Oiz M-Pro w rozmiarze XL
 • 1 szt. - Oiz M-Pro w rozmiarze L
 • 1 szt. - Oiz M-Pro w rozmiarze M

Orbea ORCA AERO

Najlżejszy i najbardziej wydajny rower wyścigowy

Trudno pobić poczucia mocy, które bije ze świetnego roweru aero. Jakiego kolarza nie poruszy maszyna zaprojektowana tak, by oddawać wolne waty? Taka właśnie jest Orca Aero. Daje wszystko z siebie gwarantując te przewagi – bezkompromisowo idzie na całość, przez cały dzień, bez wahania. Niech żyje rower, który równoważy emocjonalne i racjonalne pragnienia w każdym z nas – Niech żyje Orca Aero.

 

Dostępność w ramach akcji MyO 2022

 • 1 szt. - Orca Aero M20 LTD w rozmiarze 55cm

Orbea ORCA

Najlżejszy i najbardziej wydajny rower wyścigowy

Wydajność, technologia i styl zawsze były podstawą kolarstwa. Nawet jeżeli nie rywalizujemy, to uwielbiamy wrażenie jazdy na rowerze wyścigowym – Orce, która jest lekka, szybka i piękna. Zawodowi sportowcy, weekendowi wojownicy i jeźdźcy rekreacyjni mają podobne aspiracje – kochamy maszynę tak samo jak ten styl życia.

 

Dostępność w ramach akcji MyO 2022

 • 1 szt. - Orca M20 iTEAM w rozmiarze 55 cm
 • 1 szt. - Orca M20 iTEAM w rozmiarze 53 cm

Orbea TERRA

Gravel do szpiku kości

Niekończące się odkrywanie, nocne przygody, nierówne boczne drogi i szutrowe szlaki – jest wiele pomysłów na temat tego, gdzie dojedzie gravel. Nie ma natomiast wątpliwości, że rower gravelowy musi być na to gotowy.

Zaprojektowany od podstaw z myślą o takiej jeździe, Terra nie jest przerobionym rowerem szosowym ani odchudzonym rowerem górskim. Świat stoi przed tobą otworem, a Terra jest gotowa byście odkryli go razem.

 

Dostępność w ramach akcji MyO 2022

 • 1 szt. - Terra M20 iTeam w rozmiarze M
 • 1 szt. - Terra M31 eTeam 1x w rozmiarze M
 • 1 szt. - Terra M31 eTeam 1x w rozmiarze S