Nowe eko-przyjazne opakowania na hamulce tarczowe od Galfer

Marka podzespołów do hamulców GALFER Bike wprowadziła nowe opakowania swoich rowerowych hamulców tarczowych. Opakowanie, a w zasadzie pudełko, wykonane jest w 100% z materiałów organicznych i jest znacznie trwalsze.

GALFER deklaruje, iż dostrzega globalny problem klimatyczny i chce zmniejszyć swój wpływ na środowisko, stosując opakowania wykonane w 100% z materiałów nadających się do recyklingu.

Pierwszym krokiem jest przeprojektowanie opakowań wszystkich swoich hamulców tarczowych. Firma opracowała nowe opakowanie, które ulepsza poprzedni format, dzięki czemu nie zawiera plastiku. Opakowanie na hamulce galfer wytwarzane jest wyłącznie z materiałów pochodzenia roślinnego: do konstrukcji chroniącej produkt użyto dobrze znanej tektury typu kraft, a do produkcji okienka użyto octanu celulozy, dzięki czemu zapakowany produkt jest widoczny.

Nowe pudełko zawiera kilka usprawnień funkcjonalnych i estetycznych, takich jak:

  • Jeden rozmiar pojedynczej skrzynki, który jest odpowiedni dla wszystkich standardowych rozmiarów rotorów dostępnych na rynku (od 140 mm do 223 mm).
  • Zwiększona ochrona produktu i jego akcesoriów dzięki nowej konstrukcji pudełka i wewnętrznemu kartonowi ze szczelinami do mocowania rotorów.
  • Dobra widoczność produktu dzięki przezroczystemu okienku z acetatu z przodu.
  • Poprawiona estetyka w wyniku nowego projektu.

Jak zapowiada Galfer, ta zmiana to dopiero początek ewolucji wszystkich opakowań GALFER, w tym produktów rowerowych i motocyklowych, które będą stopniowo zmieniane w ciągu najbliższych kilku lat.

Cóż, pozostaje nam jedynie cieszyć się z tego faktu i zapewnić Was, naszych klientów, iż kolejne zamówione u nas produkty marki Galfer, zostaną dostarczone w takich właśnie ekologicznych opakowania.

Dlatego już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów Galfer w naszym sklepie i składania zamówień:

 

Kilka przykładowych produktów GALFER

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

N/Z

Produkt na zamówienie.