Aktualizacja aplikacji PRAEP

Dosłownie kilka dni temu - dokładnie 16 kwietnie 2022 r. - PRAEP wypuścił aktualizację swojej aplikacji na Android i iOS.

Aplikacja zyskała nowe funkcjonalności, nowe trasy i grę, a także opcję wczytania własnej trasy dzięki funkcji wyboru filmów przez YouTube. Z naszego punktu widzenia, są to zmiany na lepsze... Zresztą, zobaczcie sami - poniżej wrzucamy filmik pokazujący co i jak.

Informacje, jakie podaje marka wraz z wypuszczeniem nowej wersji aplikacji są takie:

Nasza aplikacja Praep® ProPilot® to cyfrowe rozszerzenie naszego urządzenia treningowego ProPilot®. Ta zupełnie nowa wersja zawiera niektóre z najbardziej pożądanych funkcji:

Push
Licz i kontroluj swoje pompki. Oprócz liczenia poprzez kontakt dotykowy, Twoja równowaga jest mierzona i wizualizowana, dzięki czemu możesz zidentyfikować słabe punkty i pracować nad nimi, aby uzyskać idealnie zrównoważoną stabilność górnej części ciała.

Ride
Prosiliście o to więc zaczynamy: odkryj jedne z najbardziej niesamowitych torów POV dla MTB, Moto lub MX i jeździj na nich interaktywnie. Zobacz interaktywną nakładkę (gogle widoczne na ekranie), dzięki której masz teraz kontrolę nad swoim punktem widzenia. Ćwiczenie deski z ProPilotem staje się jeszcze bardziej podobne do jazdy.

Play
Nowa gra - poruszaj się piłeczką po siłowni i unikaj awarii. Gymball zamienia najbardziej efektywny trening rdzenia w grę.

Tablica wyników
Zobacz i podziel się swoimi wysiłkami i zdobądź nowe nagrody.

 

 

Aplikacja współpracuje z urządzeniem treningowym ProPilot, które dostępne jest w opcji pojedynczego urządzenia:

N/Z

Produkt na zamówienie.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

BEST

Bestseller

lub jako praktyczne zestawy, gotowe do użycia:

N/Z

Produkt na zamówienie.

N/Z

Produkt na zamówienie.

 

Zachęcamy do zakupu urządzeń PRAEP w naszym sklepie - jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki na rynku polskim.