Dołącz do klubu BikeChill.pl w aplikacji STRAVA
Wszystkich znajomych, klientów, potencjalnych klientów, zwolenników Enduro/DH, XC, graveli, szos, wycieczek trekkingowych oraz każdego, kto po prostu lubi jeździć na rowerze - zapraszamy do dołączenia do naszego klubu w aplikacji STRAVA.

Klub na Strava - o co chodzi?

Jeśli jesteś pasjonatem jazdy na rowerze, to na pewno nie raz słyszałeś o aplikacji Strava. To narzędzie stało się niemalże nieodłącznym towarzyszem każdego rowerzysty, niezależnie od poziomu zaawansowania. Strava to nie tylko śledzenie swoich tras i osiągnięć, ale także możliwość poznawania nowych ludzi, dzielenia się swoimi przeżyciami i organizowania wspólnych wyjazdów. A jeśli jesteś zainteresowany jeszcze większą dawką emocji i korzyści, to mamy dla Ciebie propozycję, która Cię zainteresuje!

Link do klubu: https://www.strava.com/clubs/1167789 

Drodzy rowerzyści, mamy przyjemność zaprosić Was do dołączenia do klubu BikeChill.pl na Strava! Dlaczego warto? Odpowiedź jest prosta – nasz klub to nie tylko kolejna społeczność rowerowa, to miejsce, gdzie pasja łączy się z przygodą i możliwościami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. To doskonały sposób na podjęcie nowych wyzwań rowerowych, poznanie ciekawych tras i przede wszystkim - spotkanie ludzi o takich samych zainteresowaniach.

Co zyskasz, dołączając do klubu BikeChill.pl na Strava? Przede wszystkim szansę na nawiązanie nowych znajomości z pasjonatami jazdy na rowerze. To okazja do wymiany doświadczeń, poznawania inspirujących historii innych rowerzystów i organizowania wspólnych wyjazdów. Nasza społeczność to także specjalne oferty i promocje dostępne tylko dla klubowiczów, które umożliwią Ci jeszcze lepsze przygotowanie do kolejnych przejażdżek.

Klub BikeChill.pl na Strava to nie tylko miejsce na śledzenie swoich tras i osiągnięć, to przede wszystkim społeczność ludzi, którzy kochają rower. Bądź częścią tego wielkiego świata pasji i wyzwań. Dołącz już teraz i poczuj ducha wspólnoty rowerowej!

 

Korzyści z dołączenia do Klubu BikeChill.pl:

Dołączając do klubu BikeChill.pl na Strava, otwierasz przed sobą drzwi do wielu niezwykłych korzyści, które sprawią, że Twoja pasja do jazdy na rowerze stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Oto, co czeka na Ciebie, gdy dołączysz do naszej społeczności:

 1. Wsparcie i Motywacja: Nasz klub to nie tylko miejsce na śledzenie tras i wyników. To także społeczność, która służy wsparciem i motywacją. Znajdziesz tutaj ludzi, którzy rozumieją Twoje pasje i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Razem łatwiej pokonywać wyzwania!

 2. Ekskluzywne Oferty: Klubowicze BikeChill.pl będą mieli dostęp do ekskluzywnych ofert i promocji. To szansa na zakup sprzętu rowerowego w atrakcyjnych cenach oraz skorzystanie z usług na specjalnych warunkach. Przewidujemy także pierwszeństwo dla Klubowiczów w dostępie do różnych premierowych produktów oraz ofert.

 3. Wyzwania i Konkursy: Wewnątrz klubu będziemy starali się organizować wyzwania i konkursy. To doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, rywalizacji z innymi rowerzystami, a czasami i możliwość zdobycia fantastycznych nagród.

 4. Ciekawe Trasy i Wydarzenia: Nasza społeczność to źródło inspiracji na nowe trasy rowerowe i udział w interesujących wydarzeniach. Możesz poznać nowe miejsca, odkryć ukryte ścieżki i przeżyć niezapomniane przygody.

 5. Nowe znajomości: To także okazja do nawiązania nowych znajomości a być może i trwałych przyjaźni. W klubie BikeChill.pl spotkasz ludzi, którzy podzielają Twoją pasję, co może prowadzić do nowych relacji i wspólnych wypraw rowerowych.

 6. Duch Rywalizacji: Jeśli lubisz rywalizować, to nasz klub to idealne miejsce. Możesz ścigać się z innymi członkami, śledzić ich postępy i starać się osiągać coraz lepsze wyniki.

Zapisując się do klubu BikeChill.pl na Strava, dołączasz do wyjątkowej społeczności rowerowych entuzjastów, gdzie Twoja pasja będzie miała jeszcze więcej smaku. Nie przegap tej okazji! Dołącz już teraz i doświadcz wszystkich tych korzyści na własnej skórze. Rowerowe przygody czekają na Ciebie!

Link do klubu: https://www.strava.com/clubs/1167789 

Krok po Kroku: Jak Dołączyć do Klubu BikeChill.pl na Strava

 1. Przygotuj Się na Rowerową Przygodę: Zanim dołączysz do klubu BikeChill.pl, sprawdź, czy masz rower i ochotę na jazdę! ;) ... jeżeli nie masz, sprawdź naszą ofertę, np. tutaj: Rowery z wysyłką w 24h
 2. Zarejestruj Się lub Zaloguj: Jeśli jeszcze nie masz konta na Strava, to pierwszym krokiem będzie rejestracja. Możesz to zrobić poprzez sklep Google Play tutaj (dla Androida) lub App Store tutaj (dla iOS). Po zainstalowaniu aplikacji, załóż konto lub zaloguj się, jeśli już masz.
 3. Wyszukaj Klub BikeChill.pl: Kiedy jesteś zalogowany w aplikacji Strava, przejdź do sekcji "Kluby". Wyszukaj klub o nazwie "bikechill.pl" i kliknij na niego.
 4. Dołącz do Klubu: W klubie BikeChill.pl znajdziesz informacje o naszej społeczności, wyzwaniach i innych rowerzystach. Aby dołączyć, wystarczy kliknąć przycisk "Dołącz".

Alternatywnie, jeśli chcesz otrzymać zaproszenie, prześlij nam informacje o swoim koncie na Strava, a my wyślemy Ci zaproszenie do naszego klubu.

Proces dołączenia jest naprawdę prosty i zajmie Ci tylko kilka chwil. Teraz możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami związanymi z byciem częścią społeczności BikeChill.pl na Strava. Do zobaczenia na trasie!

Na zakończenie...

Dołączenie do klubu BikeChill.pl na Strava to krok w stronę niezapomnianych przygód na rowerze i uczestnictwa w aktywnym sezonie. Chcielibyśmy podsumować wszystkie korzyści, które czekają na Ciebie jako członka naszej społeczności.

Dlaczego warto dołączyć do klubu BikeChill.pl na Strava?

Dołączając do naszego klubu, nie tylko dołączasz do społeczności pasjonatów rowerowych, ale także:

 1. Poznasz Nowych Przyjaciół: Klub BikeChill.pl to doskonałe miejsce do poznawania innych entuzjastów rowerowych, dzielenia się swoimi osiągnięciami i inspiracjami.

 2. Odkryjesz Nowe Trasy: Członkowie klubu często udostępniają swoje ulubione trasy, co może być źródłem nowych rowerowych przygód.

 3. Wspólne Wyjazdy: Możesz organizować i brać udział w wspólnych wyjazdach z innymi członkami klubu.

 4. Unikalne Oferty: Czasami oferujemy specjalne promocje i rabaty dla członków klubu BikeChill.pl.

 5. Wyzwania i Konkursy: Wewnątrz klubu organizujemy różnego rodzaju wyzwania i konkursy, które pomogą Ci utrzymać motywację na wysokim poziomie.

Rozpocznij Aktywny Sezon Rowerowy

Najlepszy moment na rozpoczęcie aktywnego sezonu rowerowego jest teraz! Długo oczekiwane ciepłe dni, przyjaźnie oznakowane trasy i inspirująca społeczność czekają na Ciebie. Nie czekaj dłużej – dołącz do klubu BikeChill.pl na Strava i zacznij eksplorować świat na dwóch kółkach.

Pomoc w Osiągnięciu Celów

Jeśli masz jakieś cele rowerowe, nasza społeczność może pomóc Ci je osiągnąć. Bez względu na to, czy marzysz o pokonaniu nowego dystansu, podniesieniu swojej formy czy po prostu o miłym spędzeniu czasu na rowerze, klub BikeChill.pl to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją rowerową podróż.

Nie czekaj ani chwili dłużej! Dołącz do naszego klubu na Strava i weź udział w niezwykłej przygodzie rowerowej razem z nami. Kliknij tutaj, aby przystąpić już teraz.

Rozszerz Zasięg i Motywuj Innych

Jeśli ten wpis zainspirował Cię do działania, podziel się nim ze swoimi znajomymi na mediach społecznościowych. Możesz pomóc nam rozszerzyć zasięg i zachęcić innych rowerzystów do dołączenia do klubu BikeChill.pl na Strava. Razem tworzymy niesamowitą społeczność pasjonatów rowerowych!

Do zobaczenia na trasie i w klubie BikeChill.pl na Strava! ????‍♂️????

Link do klubu: https://www.strava.com/clubs/1167789