Cannondale SuperSix EVO - opinie, testy, recenzje, dream build
Cannondale SuperSix Evo to jeden z najlepiej sprzedających się modeli rowerów w naszym sklepie. Nietuzinkowa szosa, która zdobyła serce niejednego kolarza. Całkowicie nowy SuperSix EVO przekracza oczekiwania. Tak lekki, tak szybki i tak aerodynamiczny, że przeczy logice. To maszyna stworzona po to, byś był szybszy wszędzie. Przekonaj się zresztą sam. W tym artykule zbieramy znalezione w sieci testy, opinie, recenzje Cannondale SuperSix Evo.

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu testy, recenzje i opinie związane z modelem roweru szosowego Cannondale SuperSix Evo. Prezentujemy je ponieżej. Wpis ten będzie stale rozwijany i aktualizowany - gdy tylko znajdziemy nowe, warte uwagi i publikacji materiały, będą one się pojawiać tutaj, rozwijając treść tego artykułu.

Nie będziesz musiał już sam przeglądać obszerne zasoby internetu, by wyszukać wartościowe informacje w tym temacie.

Zapraszamy do koszystania. Warto zapisać sobie ten link w ulubionych oraz podzielić się nim ze znajomymi - osobami, które również mogą być zainteresowane tym tematem.

SuperSix Evo - przydatne linki

Na początek proponujemy zapoznać się z kilkoma przydatnymi linkami, które zawierają wartościowe informacji związane z tą legendarną szosą.

Przykładowe dostępne modele SuperSix

SuperSix Evo - testy, recenzje, opinie

Sekcję z testami, recenzjami i opiniami odnośnie SuperSix Evo nie możemy zacząć inaczej, niż od testu i recenzji, którą sami przygotowaliśmy w centrum kolerskich przygotowań do sezonu, czyli okolicach Calpe na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy do obejrzenia filmu, gdzie pośród pięknych widoków opowiadamy o zaletach i wadach tego modelu.

 

Poniżej publikujemy inne, znalezione w sieci recenzje, opinie, testy - zarówno polskojęzyczne, jak i te w innych językach.

 

Porównania - SuperSix Evo vs...

W tej sekcji publikować będziemy porównania SuperSix Evo z innymi szosami.

  • SuperSix Evo LAB71 vs Specialized S-Works Tarmac SL8

 

SuperSix Evo - dream bike build

Tutaj z kolei znajdą się materiały własne Bike&Chill oraz znalezione w sieci treści pokazujące BIKE BUILD na bazie Cannondale SuperSix Evo. Zainspiruj się i zbuduj własną, wymarzoną szosę na bazie SuperSix Evo.

Zobacz ciekawe projekty Supersix Evo bike build 

Zaczynamy tradycyjnie, od własnej superprodukcji. Nasza realizacja oparta o Cannondale SuperSix Evo - zapraszamy do obejrzenia.

 

Oferta ram (framesetów) SuperSix Evo

W naszej ofercie znajdziesz także - oprócz gotowych rowerów - framesety modelu SuperSix, które możesz zamówić. Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci wybrać odpowiedni rozmiar oraz zweryfikujemy dostępność danego produktu.

Zbuduj unikalny Cannondale SuperSix Evo z BikeChill.pl

Na tej bazie możemy dla Ciebie zbudować swój unikalny, indywidualny rower marzeń. Oczywiście możesz również zakupić sam frameset i zbudować swój rower samodzielnie - wybór zawsze należy do ciebie. W razie zainteresowania, zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej usługi Dream Bike Build.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.