Ranking 5 rowerów szosowych na Shimano 105 Di2
Na zaprzyjaźnionym kanale YouTube - Road-Racing.pl - pojawiło się ciekawe zestawienie karbonowych rowerów szosowych na osprzęcie Shimano - konkretnie chodzi o grupę Shimano 105 Di2. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem oraz do przeglądnięcia naszej oferty, gdyż posiadamy część z wymienionych w materiale rowerów.

[WIDEO] 5 wyścigowych, karbonowych rowerów szosowych na Shimano 105 Di2 (Część 1)

Zapraszamy do obejrzenia firmu opublikowanego na kanale Road-Racing.pl, w którym znajduje się pierwsza część zestawienia rowerów szosowych na Shimano 105 di2. W filmie zaprezentowano zestawienie zawierające listę pięciu rowerów szosowych do ścigania się.

Jak wspomniano w opisie filmu:

"W poprzednich latach to Ultegra di2 była klasyfikowana jako najlepsza grupa w kategorii w stosunku do ceny. Obecnie jest szansa, że takie miano zyska 105 di2 12 biegowa. Konkurentem do tego miana jest Rival AXS, który również ma swoich zwolenników.W materiale pierwsze zestawienie zawierające ciekawe propozycje klasycznych szos do ścigania się.".

Co ciekawe, film powstał na bazie propozycji widzów kanału, którzy angażują się w jego rozwój i chętnie podpowiadają autorom, czego chcieliby się dowiedzieć.

Omówione w filmie rowery szosowe wyposażone w grupę 105 Di2 od Shimano:

  • Merida Scultra 6000
  • Cannondale SuperSix EVO 3
  • Canyon Ultimate CF SL 7 Di2
  • Orbea Orca M30i
  • Trek Emonda SL 6 Di2

Rowery szosowe na osprzęcie Shimano 105 Di2 w ofercie BikeChill.pl

Oczywiście polecamy obejrzeć cały filmik, by wyrobić sobie zdanie i wesprzeć się w podjęciu decyzji... ale szczególnie mocno polecamy obejrzenie 2 fragmentów - wystarczy kliknąć w poniższe linki by odtworzyć film od odpowiedniego momentu:  

Dlaczego akurat te fragmenty? Dlatego, iż dotyczą one rowerów, które mamy w swojej ofercie. Są to: Cannondale SuperSix EVO 3 oraz Orbea Orca M30i.

Szosowa Orbea na osprzęcie Shimano 105 Di2

W przypadku roweru ze stajni Orbea, omówiono jeden z najlepiej sprzedających się obecnie modeli - Orbea ORCA M30i. Orca M30i dostępna jest w xx rozmiarach i 3 kolorach. Przydatne linki:

  • więcej o rowerach z rodziny ORCA: Orbea ORCA
  • lista wszystkich kombinacji: Orbea ORCA M30i (zweryfikuj dostępność kolorów i rozmiarów - jeżeli czegoś nie ma w tym momencie, skontaktuj się z nami w celu uzuskania informacji o terminie dostawy)
  • strefa narki Orbea: Orbea - strefa marki

3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

Szosowy Cannondale na osprzęcie Shimano 105 Di2

Omówionym w materiale rowerem marki Cannondale jest oparty o karbonową ramę model Super Six EVO 3. Ten rower szosowy dostępny jest w 6 rozmiarach i jednym kolorze. Przydatne linki: