[Premiera] Orbea Terra 2024 - sprawdź co nowego w popularnym gravelu na nowy sezon
Orbea aktualizuje ofertę modelu Terra na rok 2024. Pozostaje sprawdzona i doceniana geometria, ale otrzymujemy nowe modele oraz poprzednie z nowymi wersjami komponentów i kolororystyką! Gravel Orbea Terra debiutuje w 2024 r. nowej grafice i kolorach, a także wprowadza gamę produktów Oquo Road Control i Road Performance oraz zupełnie nowy model, który dołączy do rodziny.

Nowe malowania rowerów Orbea Terra 2024

Terra otrzymała nową grafikę i kolory zarówno dla wersji karbonowej, jak i aluminiowej. W modelach karbonowych nowe kolory to Cosmic Carbon View - Carbon i Olive Green (Gloss) Carbon, natomiast w przypadku aluminium nowe kolory to Artichoke (Matt) - Lilac (Matt), Blue Stone (Gloss) - Copper (Matt) i Infinity Green – Ivory White (Gloss). Naturalnie dla Orbei wszystkie modele karbonowe można personalizować za pośrednictwem MyO pod względem kolorów, ergonomii i komponentów.

Oto niektóre kolory z nowej kolekcji (po więcej kliknij w obrazek lub link poniżej):

Orbea Terra 2024 nowe kolory Orbea Terra 2024 nowe kolory Orbea Terra 2024 nowe kolory

Dowiedz się więcej o nowej Orbea TERRA 2024

Nowa Orbea Terra (2024) - premiera

 

Nowy model w rodzinie Terra 2024 M22TEAM 1X

Rodzina Terra powiększa się o nowy model gravel Terra M22TEAM 1X z zamontowanym Campagnolo Ekar.

Jeżeli ktoś nie zna tej grupy lub będzie miał mętlik z wyborem roweru na konkretnym osprzęcie - może pomoże mu filmik z zaprzyjaźnionego kanału:

 

Wybrane modele Terra otrzymują nowe koła marki OQUO

Kolejną nowością Orbea Terra na rok 2024 jest dodanie gamy kół Oquo w praktycznie całej gamie. W zależności od modelu Terra zamontuje koła RC25 Team lub RC25 Pro z oferty Road Control. Oprócz tego będzie można wybrać także modele z gamy Road Performance takie jak RP35 czy RP45.

Dodamy, że koła marki OQUO możesz zamówić u nas nie tylko z rowerem - sukcesywnie dodajemy do oferty pełną gamę kół OQUO. 

 

Orbea Terra 2024 z kołami OQUO Orbea Terra 2024 z kołami OQUO Orbea Terra 2024 z kołami OQUO

 

Czy już wiesz co sprawia, że Terra jest wyjątkowa?

Niekończące się odkrywanie, nocne przygody, wyboiste drogi i szutrowe szlaki – istnieje wiele pomysłów na to, czym jest gravel. Nie ulega wątpliwości, że rower gravelowy musi sprostać tym wszystkim wymaganiom, zapewniając kontrolę, prędkość i komfort, ale przede wszystkim pragnąć dobrej zabawy. Zaprojektowany od podstaw z myślą o jeździe gravelowej, Orbea Terra nie jest przerobionym rowerem szosowym ani odchudzonym rowerem górskim.

Poza tym:

  • większa wydajność
  • lepszy prześwit na opony
  • kompatybilność z wieloma napędami
  • LOCKR

O tym wszystkim, także o cenach, modelach i ich specyfikacji - dowiesz się odwiedzając przygotowaną przez nas stonę dedykowaną rodzinie Orbea Terra...

Dowiedz się więcej o nowej Orbea TERRA 2024

 

Mamy także coś dla tych, którzy nie są do końca przekonani (jeszcze) czy gravel od Orbei jest właśnie dla nich... z pewnością pomoże wam sekcja w której zbieramy:

Opinie, recenzje, testy - Orbea Terra