Rodzaje ram w modelach Orbea ORCA - czym się różni OMX od OMR
Planujesz kupić rower marki Orbea lub frameset Orbea i wahasz się między tym, czy wybrać karbon OMR a OMX? Zapraszamy do obejrzenia filmiku na kanale YouTube Bikecill.pl w którym omawiamy różnice między tymi rodzajami ram karbonowych i pokazujemy ich przekrój, by to lepiej zobrazować!

Ramy karbonowe od Orbea - 2 rodzaje (OMX i OMR)

Należy zacząć od tego, iż marka Orbea posiada w swojej ofercie rowery oparte o kilka rodzajów ram: hydroforowane aluminium oraz dwa rodzaje ram karbonowych OMR i OMX. Oznaczenie rodzaju materiału na jakim zbudowany jest rower znajduje się zawsze w specyfikacji roweru. Informacje te znajdziesz na naszej stronie w karcie produktowej danego roweru (zachęcamy do przeglądnięcia Strefy marki ORBEA) oraz na stronie Orbea.com.

Różnice między wersjami karbonowymi ram są dość znaczące. Karbon karbonowi nie równy - po szczegóły zachęcamy do obejrzenia filmiku. Znajdziesz w nim nie tylko podstawowe informacje na temat tego, jakie to są różnice, ale będziesz mógł zobaczyć ramę modelu Orbea ORCA w przekroju!

 

 

Waga framesetu (ramy i widelca) Orbea Orca OMX

Jak już jesteśmy przy ramach, to zachęcamy także do obejrzenia innego filmiku z naszego kanału na YouTube - na którym ważymy ramę Orbea ORCA OMX oraz widelec z kompletu framesetu. Sprawdź ile waży rama Orbea Orca i przekonaj się, jak niewiele może ważyć rower oparty o taką bazę.

Zobacz również, jak niewiele może ważyć rower zbudowany na tej ramie... i jak pięknie może wyglądać!

 

Kanał BikeChill.pl na YouTube - zapraszamy

Zapraszamy do subskrybowania i odwiedzania naszego kanały na YouTube oraz do śledzenia naszych pozostałych social mediów:

 

Pomożemy Ci zbudować wymarzony rower - od podstaw

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi Dream Bike Build - w ramach której pomagamy zbudować wymażony rower - totalnie od podstaw. Nie ma znaczenia, na jakim jesteś etapie:

  • nie wiesz jeszcze, jaki to będzie rower i na jakich komponentach
  • wiesz konkretnie czego chcesz
  • masz część części, które chciałbyś wykorzystać

W każdym przypadku służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. W ramach doradztwa w tej usłusze pomożemy wybrać odpowiednią koncepcję (rower do przeznaczenia i stylu jazdy), dobierzemy części tak, by ze sobą idealnie współgrały, wycenimy wszystko tak, żebyś był zadowolony... a na końcu, odbierając rower, ustawimy go w ramach usługi Bike fittingu tak, że będziesz maksymalnie mógł wykorzystać jego (i swój) potencjał.

Zapraszamy.

Szczegóły w karcie produktu poniżej lub po kontakcie z nami - napisz do nas: https://www.bikechill.pl/contact 

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.