SKU
ABZ-000-0000

Torba na kierownicę APIDURA Backcountry Food Pouch PLUS (1.2L)

245,00 zł

Stan magazynowy:

Brak danych

TYP: Części zapasowe, akcesoria, dodatki

PRZEZNACZENIE: Przewożenie rzeczy podczas jazdy

PRODUCENT: Apidura

MODEL: Apidura Backcountry

KOLOR: Szary

10 DNI

Wysyłka do 10 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

(podaj swój wzrost byśmy mogli zweryfikować dobrany rozmiar)

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU ABZ-000-0000
Waga 0.080000
Dostępność 10 DNI
Producent Apidura
Na rowerze Akcesoria do roweru, Kokpit
Model (akcesoria) Apidura Backcountry
Kolor wiodący Szary
Opis koloru czarne i żółte elementy
Przeznaczenie Przewożenie rzeczy podczas jazdy
Typ produktu Części zapasowe, akcesoria, dodatki
Waga (kg) 80g
Rozwiń
Opis produktu

Torba na kierownicę APIDURA Backcountry Food Pouch

Torba nadaje się idealnie do przechowywania żywności, okularów przeciwłonecznych, rękawiczek, czy też napojów. Food Pouch to wygodna i łatwo dostępna kieszeń do przechowywania często używanych przedmiotów.

Przymocowana za pomocą trzypunktowego systemu, torba na kierownicę z łatwością mieści się po obu jej stronach i współpracuje z różnymi typami kierownic. Zawartość torby zabezpieczona jest za pomocą dedykowanego systemu otwierania i zamykania jedną ręką, a zwężająca się konstrukcja zapobiega przypadkowemu kontaktowi z kolanem podczas pedałowania.

Materiał, który został użyty do wykonania torby jest wodoodporny, mimo to zaleca się używać wewnętrznej torby na zawartość, która musi pozostać sucha ze względu na wykorzystanie szwów - istnieje ryzyko przedostania się wody w przypadku wystawienia na długotrwały deszcz.

Wersja PLUS torby Backcountry Food Pouch zawiera dodatkowe kieszenie wykonane z siatki, przeznaczone na przykład na puste opakowania po jedzeniu, a także dodatkowy otwór drenażowy pomagający utrzymać suchość wnętrza.

Materiały

Backcountry Top Tube Pack jest wykonany z Dimension-Polyant VX21, czterowarstwowej laminowanej tkaniny pierwotnie opracowanej dla przemysłu morskiego, dodatkowo usprawnionej dodatkiem nylonu 420D.

Pielęgnacja

Prać ręcznie, w razie potrzeby użyć łagodnego, rozcieńczonego mydła. Potem zostawić torbę do wyschnięcia.
Nie prać w pralce, nie używać suszarki, nie prasować.

Charakterystyczne funkcje serii Backcountry (kliknij):

Tabela rozmiarów

Opis marki

Strefa marki APIDURA - bikepacking i turystyka rowerowa

Apidura jest niezależnym, rodzinym przedsiębiorstwem skupionym wokół pasji do jazdy na rowerze, tworzenia rozwiązań oraz rozwiązywania problemów. Jej celem jest tworzenie najlepszych technicznych produktów bikepackingowych, które pomagają odważnym cyklistom odkrywać świat na rowerze. Kiedy torby bikepackingowe stanowiły wówczas niszą na rynku, zdecydowali  się na podejście "precision-crafted". To pozwoliło im przesunąć granice i stworzyć innowacyjne wyposażenie bikepackingowe, które jest lekkie i wytrzymałe.

W ofercie BikeChill.pl znajdziesz praktycznie wszystkie produkty do bikepackingu i turystyki rowerowej od Apidura. Przejdź do strefy marki Apidura by zobaczyć wszystkie produkty. Możesz także sprawdzić ofertę wszystkich produktów z kategorii: Plecaki, torby, pokrowce.

Dostępne są u nas wszystkie produkty Apidury z najpopularniejszych serii:

Apidura Backcountry - ultralekka, wodoodporna, wytrzymała. Zaprojektowana, by wyróżniać się w trudnych warunkach. 

Seria Backcountry - Zoptymalizowana pod kątem singletracków, szlaków górskich i technicznych terenów, zbudowana z podwójnej, laminowanej tkaniny, zaprojektowana dla trudnych terenów. 

Torby Backcountry to swoboda odkrywania dowolnych szlaków na rowerze, który już dobrze znasz:
- Odporne na trudne warunki, zaprojektowany, aby wyróżniać się w każdych trudnych warunkach, wykonane z trwałych materiałów i łatwe do naprawy w terenie, zbudowane z myślą o trwałości
- Dekada ewolucji, seria Backcountry to początek Apidury. Proces ciągłych innowacji oznacza, że seria ta pozostaje w czołówce innowacji w zakresie jazdy off-road i w mieszanym terenie
- Do jazdy technicznej, rowery zoptymalizowane do jazdy terenowej wymagają toreb zaprojektowanych z myslą o tym samym celu. Seria Backcountry jest przeznaczona dla niestandardowych ram rowerowych i pomaga zachować naturalne właściwości jezdne roweru, dzięki czemu możesz naprawdę delektować się chwilą