SKU
AS_00083866_1_1

PEATY'S SMAR DO ŁAŃCUCHA LINKLUBE ALL SEASONS STARTER PACK (PGP-ASL-4) Uni

129,00 zł

Stan magazynowy:

Brak danych

TYP: Środki smarujące

PRZEZNACZENIE: Zabezpieczenie roweru

PRODUCENT: Peatys

ROZMIAR: Uni

3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

(podaj swój wzrost byśmy mogli zweryfikować dobrany rozmiar)

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU AS_00083866_1_1
Waga 0.040000
Dostępność 3-5 DNI
Producent Peatys
Na rowerze Chemia rowerowa
Przeznaczenie Zabezpieczenie roweru
Typ produktu Środki smarujące
Rozmiar Uni
Rozwiń
Opis produktu

Bez względu na to, czy warunki są more jak kieszeń foki, czy suche jak paznokieć wielbłąda, w zestawie tym znajdziesz wszystkie odpowiednie smary. Zestaw zawiera 1x 60ml LinkLube Wet, 1x 60ml LinkLube All Weather i 1x LinkLube Dry i jest o 10% tańszy od zakupu każdego z tych produktów osobno. ?? Opakowanie Nasze kartoniki nie są powlekane (nie stosujemy błyszczących powłok polimerowych) i są wykonane w 70% z materiałów pochodzących z recyklingu. Pewna ilość nowego materiału jest niezbędna, aby nadać papierowi wytrzymałość. Nasz producent opakowań posiada certyfikat FSC potwierdzający, że wszystkie surowce są pozyskiwane z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Aby ułatwić recykling, używamy jednolitego czarnego nadruku.

Opis marki
PEATY'S - angielski producent komponentów i chemii rowerowej PEATY'S - angielski producent komponentów i chemii rowerowej

Peaty's to firma zajmująca się produkcją komponentów rowerowych oraz akcesoriów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Została założona przez Steve'a Peata, legendę kolarstwa górskiego, który w swojej karierze zdobył wiele tytułów mistrza świata i jest uważany za jednego z najlepszych zawodników downhillowych w historii. Firma skupia się na tworzeniu wysokiej jakości produktów, które mają na celu poprawę wydajności rowerów oraz ułatwienie ich konserwacji. Peaty's kładzie duży nacisk na ekologię i zrównoważony rozwój. Produkty firmy są projektowane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko, z wykorzystaniem biodegradowalnych składników i materiałów pochodzących z recyklingu. Przy tworzeniu swoich produktów ściśle współpracuje z zawodowymi kolarzami, aby testować je w najbardziej wymagających warunkach.

Peaty's oferuje szeroką gamę produktów. Sprawdź STREFĘ MARKI PEATY'S aby zapoznać się z ofertą dostępną w naszym sklepie.

Produkty Peaty's umieściliśmy także w takich kategoriach w naszym sklepie: Płyny uszczelniające do opon (Tubeless Sealant); Akcesoria tubeless (wentyle, taśmy); Uchwyty (gripy); Środki czystości i konserwacji; Smary i oleje; Narzędzia.