Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Opcja wymiany części Dowiedz się więcej »

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu Dowiedz się więcej »

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy Dowiedz się więcej »

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa Dowiedz się więcej »

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie Dowiedz się więcej »

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

SKU
SBIPRSRID038

MTB Ridley Probe RS Sram X01 mix 1x12 Black/Silver rozmiar M

18 315,00 zł

Stan magazynowy:

W magazynie

TYP: Rower górski (MTB), Rower hardtail

PRZEZNACZENIE: MTB

PRODUCENT: Ridley

RODZINA: PROBE

MODEL: Probe RS

ROZMIAR: M

KOLOR: Czarny

DARMOWA WYSYŁKADARMOWA WYSYŁKA

Zamówienie z tym produktem wyślemy za darmo.

Dostępność3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Kliknij w link poniżej by przeprowadzić symulację rat

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU SBIPRSRID038
Przeznaczenie MTB
Typ produktu Rower górski (MTB), Rower hardtail
Dostępność 3-5 DNI
Producent Ridley
Model (rower) Probe RS
Rodzina PROBE
Rocznik 2026
E-Bike Nie
Dla kogo? Kobieta, Mężczyzna, UNI
Kolor wiodący Czarny
Opis koloru Black/Silver, połysk
Rozmiar M
Ilość przełożeń 1x12
Grupa napędowa Sram X01 mix
Rama Probe RS 7E7/Size M/PRS27D4s
Materiał ramy Karbon
Wspornik siodełka 4ZA Cirrus // 31.6 // 400mm
Widelec RockShox SID SL Rush // 100mm
Siodełko Selle San Marco Shortfit 2.0
Dropper Nie
Mechanizm korbowy SRAM Stylo 7K Eagle 175mm // 32T
Kaseta SRAM XG-1275 Eagle // 10-52T // 12s
Mostek Race Face Turbine-R // 70mm
Kierownica Race Face Next Carbon // 760mm
Kompletne koła Przód: DT Swiss X1900 Spline // 29Inch // Tubeless ready | Tył: DT Swiss X1900 Spline, 29er // TA 12x148mm // Clincher-TLR // 25mm Internal Width
Opona tylna Barzo 29x2.25 XC Race brown-blk-blk G2.0 OEM HP
Opona przednia Barzo 29x2.25 XC Race brown-blk-blk G2.0 OEM HP
Rozwiń
Product Parameter Image
Opis produktu

Rower górski (MTB) - MTB Ridley Probe RS Sram X01 mix 1x12 Black/Silver rozmiar M

Rower górski (MTB) marki Ridley rozmiar M, kolor Czarny

Probe RS to ultralekka rama, nowoczesna progresywna geometria i bezpośredni przekaz mocy. RS oznacza Racing Sport, a rower ma być najlepszy w swojej klasie. Sercem jest karbonowa rama z serii Elite, produkowana w UE, o masie 760 g (rozmiar M, niemalowana). Progresywna geometria pozwala pewnie jeździć po stromym terenie, zarówno pod górę, jak i w dół, a w ramie można zamontować sztycę regulowaną.

Najważniejsze cechy

  • karbonowa rama Ridley Elite o masie 760 g, produkowana w UE,
  • progresywna geometria XC (APG), hamulec tarczowy flat mount,
  • uniwersalny hak przerzutki UDH,
  • mocowania na dwa bidony w przednim trójkącie i dodatkowe na narzędzia,
  • napędy SRAM X01 mix, Transmission GX i T-XX SL w układzie 1x12.
NASZYM ZDANIEM

Dla kogo?

Dla zawodnika XC i maratończyka, który chce lekkiego hardtaila do ścigania i szybkich treningów. Rower jest adresowany do osób, które liczą każdy gram, od lokalnych singletracków po wyścigi XC i maratony.

Dlaczego warto?

Probe RS łączy niską masę ramy z geometrią pozwalającą jeździć zarówno pod górę, jak i w dół, a rama powstaje w Europie. Mieści opony do 29 x 2,4" i ma przygotowanie pod sztycę regulowaną. Naszym zdaniem to hardtail dla kogoś, kto liczy gramy, ale nie chce zostawiać zjazdów na łasce losu.

Dlaczego warto u nas?

  • pomożemy dobrać rozmiar i wersję wyposażenia, zanim zdecydujesz,
  • przy odbiorze osobistym ustawimy rower pod Ciebie bez dodatkowych kosztów,
  • wysyłka roweru w Polsce jest zawsze darmowa,
  • możemy rozliczyć części z Twojego obecnego roweru (wycena indywidualna),
  • możemy też złożyć rower od zera, z osprzętem dobranym do Twoich potrzeb.

Gwarancja

Producent daje dożywotnią, przenoszoną gwarancję na ramę, pod warunkiem rejestracji w ciągu 30 dni od zakupu i corocznego przeglądu w autoryzowanym serwisie. Pozostałe części mają gwarancję swoich producentów.

Jaki rozmiar wybrać?

Probe RS występuje w rozmiarach S, M, L i XL. O rozmiarze decydują wzrost, długość nóg, proporcje ciała i preferowana pozycja. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry. Najlepiej oczywiście przymierzyć rower u nas w Dębicy.

Najczęściej zadawane pytania

Ile waży rama Probe RS?

760 g. Wartość dotyczy niemalowanej ramy w rozmiarze M.

Czy w Probe RS można zamontować sztycę regulowaną?

Tak. Rama jest przygotowana pod sztycę regulowaną (dropper).

Gdzie powstaje rama Probe RS?

W Europie, w ramach współpracy z europejskim partnerem. Projekt powstał w belgijskim Paal.

Jakie opony zmieszczą się w Probe RS?

Do 29 x 2,4".

W jakich rozmiarach występuje Probe RS?

W rozmiarach S, M, L i XL. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry.

Tabela rozmiarów

Geometria ramy

WymiarSMLXL
Stack (mm)606606620634
Reach (mm)405430455480
Długość rury podsiodłowej (mm)400430470520
Długość rury górnej, pozioma (mm)578604633662
Długość rury sterowej (mm)100100115130
Kąt rury podsiodłowej (°)74757677
Kąt główki ramy (°)68,568,568,568,5
Długość tylnego trójkąta (mm)430430430430
Obniżenie suportu (mm)63636363
Rozstaw osi (mm)1089114111451176