SKU
HB-BIB097CC40120-BK

Kierownica BLACK INC CARBON FIBER INTEGRATED BARSTEM-D (40 cm x 120 mm) , BI-BARST40120-D

3 099,00 zł

Stan magazynowy:

Brak danych

TYP: Kierownica do roweru, Kierownica baranek, Kierownica szosowa

PRZEZNACZENIE: Szosa

PRODUCENT: BLACK INC

ROZMIAR: 40x120

KOLOR: Czarny

DARMOWA WYSYŁKA

Zamówienie z tym produktem wyślemy za darmo.

N/Z

Produkt na zamówienie.

(podaj swój wzrost byśmy mogli zweryfikować dobrany rozmiar)

UWAGA! PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Produkt ma oznaczenie dostępności N/Z co oznacza, że nie mamy go w tym momencie na stanie i nie zweryfikowano jego dostępności u dostawcy.

Możesz złożyć zapytanie o produkt, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie w celu ustalenia szczegółów jego realizacji.

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU HB-BIB097CC40120-BK
Dostępność N/Z
Producent BLACK INC
Na rowerze Kokpit
Kolor wiodący Czarny
Przeznaczenie Szosa
Typ produktu Kierownica do roweru, Kierownica baranek, Kierownica szosowa
Rozmiar 40x120
Rozwiń
Opis produktu

Jako najważniejszy i najbardziej znaczący element prowadzący roweru, zintegrowana jednostka kierowniczo-wspornikowa przynosi wymierne korzyści w porównaniu do tradycyjnego zestawu kierownicy okrągłej i wspornika.

Spośród trzech głównych punktów kontaktu na rowerze, być może najważniejszy do trafnego dobrania jest kokpit. To nie tylko to, co jeździec odczuwa i widzi podczas całego przejazdu, ale także jedna z głównych krawędzi roweru, która może znacząco wpłynąć na aerodynamikę układu. Zintegrowana kierownica i wspornik Black Inc Barstem oferuje ogromne korzyści aerodynamiczne w porównaniu do tradycyjnej okrągłej kierownicy i oddzielnego wspornika, oprócz tego, że jest wyjątkowo komfortowa.

Fakt, że nasza kierownica i wspornik Barstem są dostępne w 19 różnych rozmiarach, oznacza, że jest to praktycznie indywidualnie dopasowany kokpit z włókna węglowego dla każdego jeźdźca. Wybierając włókno węglowe ze względu na wyjątkową odporność na siły skręcające, jednocześnie oferując poziom pionowej sprężystości, zintegrowany Black Inc Barstem może wytrzymać najtrudniejsze chwycenia podczas sprintów, nie pozwalać na zmęczenie rąk i ramion drganiami drogi.

Kierownica i wspornik Barstem są kompatybilne zarówno z tradycyjnym zewnętrznym prowadzeniem kabli, jak i nowoczesnymi opcjami wewnętrznego prowadzenia. Możliwość wewnętrznego prowadzenia kabli znacznie zwiększa właściwości aerodynamiczne kokpitu, który został już ukształtowany specjalnie, aby był zarówno aerodynamiczny, jak i komfortowy. Górne partie zostały ukształtowane w celu zapewnienia podobnego do platformy wsparcia dla dłoni, zmniejszając prawdopodobieństwo zmęczenia rąk podczas długich wspinaczek. Dolne partie zostały delikatnie poszerzone, aby zwiększyć komfort i kontrolę podczas sprintów lub zjazdów. Dolne partie mają również strategicznie zmienny promień, aby zapewnić większy komfort i łatwość ruchu dłoni w różnych pozycjach zgodnie z różnymi terenami.

Z 120 mm spadku i 80 mm zasięgu, Black Inc Barstem zapewnia doskonałe dopasowanie do wszystkich pozycji jeździeckich.

Specyfikacja

Waga 320 g (420 mm x 110 mm)
Materiał Carbon Fiber
Angle -6 degrees
Drop 120 mm
Reach 80 mm
Stack 42 mm
Flare (drop section) 3 degrees
Backsweep (top section) 2 degrees
Steerer diameter 1-1/8"
Wykończenie UD matte and glossy
Wewnętrzne prowadzenie kabli Electronic and Disc Brake systems only
Zewnętrzne prowadzenie kabli Compatible with all systems
Akcesoria dodatkowe Black Inc Computer Mount
Tabela rozmiarów

Kierownica karbonowa Black INC BARSTEM-D

Opis marki

Strefa marki BLACK INC

Black Inc., renomowany producent komponentów, doskonale łączy funkcjonalną elegancję z technologią ukierunkowaną na osiągi we wszystkich swoich produktach. Bliska współpraca z Factor, specjalistą w dziedzinie wysokiej klasy rowerów szosowych z włókna węglowego, sprawia, że Black Inc. wyróżnia się w tworzeniu komponentów najwyższej jakości, takich jak koła, kierownice, mostki i sztyce do rowerów szosowych. Współzałożyciel, Baden Cooke, ceniony były zawodowy kolarz i zdobywca zielonej koszulki na Tour de France, wnosi nieocenioną praktyczną wiedzę do procesu rozwoju produktów.

Każdy komponent z włókna węglowego stworzony przez Black Inc. jest starannie zaprojektowany, aby wykorzystywać najwyższej jakości surowce, priorytetowo traktując lekkość konstrukcji i optymalną aerodynamikę. Rygorystyczne procedury kontroli jakości podkreślają proces produkcyjny, zapewniając spełnienie tylko najwyższych standardów.

Zapraszamy do odwiedzenia: Strefy marki BLACK INC.