Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Opcja wymiany części Dowiedz się więcej »

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu Dowiedz się więcej »

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy Dowiedz się więcej »

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa Dowiedz się więcej »

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie Dowiedz się więcej »

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

SKU
SBIKAVRID192

Gravel Ridley Kanzo Adventure Alu Cues 1x11 Black rozmiar XL

10 985,00 zł

Stan magazynowy:

Ostatnia sztuka

TYP: Rower typu Gravel

PRZEZNACZENIE: Gravel

PRODUCENT: Ridley

RODZINA: KANZO

MODEL: Kanzo Adventure Alu

ROZMIAR: XL

KOLOR: Czarny

DARMOWA WYSYŁKADARMOWA WYSYŁKA

Zamówienie z tym produktem wyślemy za darmo.

Dostępność3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Kliknij w link poniżej by przeprowadzić symulację rat

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU SBIKAVRID192
Przeznaczenie Gravel
Typ produktu Rower typu Gravel
Dostępność 3-5 DNI
Producent Ridley
Model (rower) Kanzo Adventure Alu
Rodzina KANZO
Rocznik 2026
E-Bike Nie
Dla kogo? Kobieta, Mężczyzna, UNI
Kolor wiodący Czarny
Opis koloru Black, połysk
Rozmiar XL
Ilość przełożeń 1x11
Grupa napędowa Shimano Cues
Rama Kanzo Adventure Alu 7E8/XL/D1176A
Materiał ramy Aluminium
Wspornik siodełka Forza Stratos // Zero Offset // 350mm // 27,2mm // Black Glossy
Widelec Forza Gravel Disc,12mm TA, FM, Dynamo routing, 54mm tire clearance
Siodełko Selle Italia Model A
Dropper Nie
Mechanizm korbowy Shimano Cues FC-U6030 Crank 170mm/42T
Kaseta Shimano Cues LG-400, 11sp, 11-50T
Mostek Forza Stratos Pro // 100 mm // for semi integrated cablerouting
Kierownica 4ZA Stratos Gravel 420/480
Kompletne koła Przód: DT Swiss G1800 Spline Dynamo 25mm | Tył: DT Swiss G1800 Spline // TA 12x142mm // Tubeless Ready // 25mm Deep // 24mm Internal Width
Opona tylna Schwalbe G-One Overland 365 TLE 45-622 Black
Opona przednia Schwalbe G-One Overland 365 TLE 45-622 Black
Rozwiń
Product Parameter Image
Opis produktu

Rower typu Gravel - Gravel Ridley Kanzo Adventure Alu Cues 1x11 Black rozmiar XL

Rower typu Gravel marki Ridley rozmiar XL, kolor Czarny

Kanzo Adventure Alu oferuje wszechstronność nagradzanego karbonowego Kanzo Adventure w wytrzymałej aluminiowej wersji, gotowej na wyprawy. Geometria daje stabilność w trudnym terenie dzięki płaskiemu kątowi główki, niższemu suportowi i bardziej stromej rurze podsiodłowej, a krótszy mostek zachowuje precyzyjne prowadzenie. Prześwit na opony do 52 mm pozwala dobrać ogumienie od szybkich opon gravelowych po szerokie, agresywne modele na teren znany z MTB. Liczne mocowania i prowadzenie kabla dynama sprawiają, że to rama pod bikepacking i dojazdy.

Najważniejsze cechy

  • rama aluminiowa, hamulce tarczowe flat mount,
  • 18 punktów montażowych: 12 na ramie i 6 na widelcu,
  • prześwit na opony do 52 mm,
  • mocowania błotników i wewnętrzne prowadzenie kabla dynama w widelcu oraz kabla tylnej lampy w ramie,
  • wersje m.in. z Shimano GRX400, GRX600, GRX800, Cues i SRAM Apex XPLR AXS.

Technologie

Opony z odblaskowymi bokami

W wersji EQ standardowo montowane są opony Schwalbe Overland z odblaskowymi bokami, które dają komfort i przyczepność, a także lepszą widoczność w ruchu.

Błotniki Curana

Dedykowane błotniki Curana chronią przed wodą w czasie deszczu, a dodatkowe elementy odblaskowe na ramie i błotnikach zwiększają bezpieczeństwo na drodze.

Mocne oświetlenie

Kanzo Adventure A EQ ma koła DT Swiss G 1800 z piastą dynamo, która zasila mocną przednią lampę Supernova oraz zintegrowane tylne światło w błotnikach Curana. Bez martwienia się o baterie jesteś widoczny dniem i nocą.

Nagradzana geometria

W 2022 roku Kanzo Adventure otrzymał nagrodę Editors' Choice w kategorii „Najlepszy rower gravelowy” serwisu Bike Rumor. Ridley uważa, że ten rower powinien być dostępny na każdym poziomie cenowym, i jest dumny z aluminiowej wersji tego „konia roboczego”.

NASZYM ZDANIEM

Dla kogo?

Dla kogoś, kto chce wytrzymałego gravela do jazdy w trudnym terenie, na wyprawy z sakwami albo do codziennych dojazdów z błotnikami i oświetleniem. Wersje EQ mają błotniki Curana i oświetlenie z dynamem. Rower nie jest lekki ani zwinny, bo stawia na stabilność i użyteczność.

Dlaczego warto?

W niezależnych testach najwyżej oceniano stabilność jazdy i sztywność suportu. Słabiej wypadły masa kompletnego roweru (11,1 kg w testowanej wersji GRX400) i komfort ramy, a recenzenci uznali go za rower do bikepackingu i terenu z bagażem, a nie do szybkiej, dynamicznej jazdy. Naszym zdaniem to uczciwa, praktyczna konstrukcja: 18 punktów montażowych, błotniki, dynamo i prześwit do 52 mm. Kto ceni użyteczność bardziej niż gramy, będzie zadowolony.

Dlaczego warto u nas?

  • pomożemy dobrać rozmiar i wersję wyposażenia, zanim zdecydujesz,
  • przy odbiorze osobistym ustawimy rower pod Ciebie bez dodatkowych kosztów,
  • wysyłka roweru w Polsce jest zawsze darmowa,
  • możemy rozliczyć części z Twojego obecnego roweru (wycena indywidualna),
  • możemy też złożyć rower od zera, z osprzętem dobranym do Twoich potrzeb.

Gwarancja

Producent daje dożywotnią, przenoszoną gwarancję na ramę, pod warunkiem rejestracji w ciągu 30 dni od zakupu i corocznego przeglądu w autoryzowanym serwisie. Pozostałe części mają gwarancję swoich producentów.

Jaki rozmiar wybrać?

Kanzo Adventure Alu występuje w rozmiarach XXS, XS, S, M, L i XL. O rozmiarze decydują wzrost, długość nóg, proporcje ciała i preferowana pozycja. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry. Najlepiej oczywiście przymierzyć rower u nas w Dębicy.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki prześwit na opony ma Kanzo Adventure Alu?

Prześwit wynosi do 52 mm. Testy wskazują 47 mm z tyłu i 52 mm z przodu, dlatego przed zakupem szerokich opon warto skonsultować dobór ogumienia.

Ile mocowań ma Kanzo Adventure Alu?

Łącznie 18: 12 na ramie i 6 na widelcu. Pozwalają zamontować dodatkowe koszyki na bidony, zestaw narzędzi, błotniki, a nawet bagażnik.

Czym różni się Kanzo Adventure Alu od karbonowego Kanzo Adventure?

Zachowuje geometrię i uniwersalność karbonowego modelu, ale w wersji aluminiowej, która jest bardziej wytrzymała i tańsza. Karbonowy Kanzo Adventure będzie lżejszy.

W jakich rozmiarach występuje Kanzo Adventure Alu?

W rozmiarach XXS, XS, S, M, L i XL. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry.

Tabela rozmiarów

Geometria ramy

WymiarXXSXSSMLXL
Stack (mm)522536560582608630
Reach (mm)365381390403418429
Długość rury podsiodłowej (mm)450480505530555580
Długość rury górnej, pozioma (mm)510530550570592615
Długość rury sterowej (mm)90105130155182205
Kąt rury podsiodłowej (°)74,574,574747473,5
Kąt główki ramy (°)70,7570,7570,7570,7570,7570,75
Długość tylnego trójkąta (mm)435435435435435435
Obniżenie suportu (mm)757575757575
Rozstaw osi (mm)100310241024106410881106
Standover (mm)767781805827835875