Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Opcja wymiany części Dowiedz się więcej »

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu Dowiedz się więcej »

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy Dowiedz się więcej »

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa Dowiedz się więcej »

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie Dowiedz się więcej »

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

SKU
CONFIG034441

Frameset Ridley Noah 3.0 rozmiar M

13 735,00 zł

Stan magazynowy:

Ostatnia sztuka

TYP: Rama rowerowa

PRZEZNACZENIE: Szosa

PRODUCENT: Ridley

RODZINA: NOAH

MODEL: Noah 3.0

ROZMIAR: M

KOLOR: Niebieski

DARMOWA WYSYŁKADARMOWA WYSYŁKA

Zamówienie z tym produktem wyślemy za darmo.

Dostępność3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Kliknij w link poniżej by przeprowadzić symulację rat

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU CONFIG034441
Przeznaczenie Szosa
Typ produktu Rama rowerowa
Dostępność 3-5 DNI
Producent Ridley
Model (rower) Noah 3.0
Rodzina NOAH
E-Bike Nie
Dla kogo? Kobieta, Mężczyzna, UNI
Kolor wiodący Niebieski
Rozmiar M
Materiał ramy Karbon
Rozwiń
Product Parameter Image
Opis produktu

Rama rowerowa - Frameset Ridley Noah 3.0 rozmiar M

Rama rowerowa marki Ridley rozmiar M, kolor Niebieski

Noah 3.0 ma tę samą geometrię i właściwości jezdne co Noah Fast 3.0. To w pełni aerodynamiczna rama, której poprzednicy wygrywali etapy Tour de France: Robbie McEwen, André Greipel i Caleb Ewan. Różni się układem warstw karbonu i integracją kokpitu: można go wyposażyć w klasyczną kierownicę z mostkiem albo w zintegrowany kokpit Cirrus Pro. Oprócz napędów elektronicznych możliwy jest też napęd mechaniczny, więc rower trafia w szerszą gamę wersji niż topowy Noah Fast.

Najważniejsze cechy

  • aerodynamiczna rama karbonowa, hamulce tarczowe flat mount,
  • geometria taka sama jak w Noah Fast 3.0,
  • projekt zgodny z przepisami UCI (reguła 8:1): długie, wąskie profile widelca i górnych widełek tylnych,
  • uniwersalny hak przerzutki UDH i zdejmowana obejma przedniej przerzutki do konfiguracji 1x (rozwiązanie opracowane z Wolf Tooth),
  • klasyczna kierownica z mostkiem lub kokpit Cirrus Pro Integrated, napęd elektroniczny lub mechaniczny.

Technologie

Na granicy przepisów UCI

Noah zaprojektowano w pełni zgodnie z najnowszymi przepisami UCI dotyczącymi kształtów rur. Główna różnica to zasada 8:1, według której rura może być ośmiokrotnie dłuższa niż szeroka (wcześniej 3:1), co daje długie, wąskie profile widelca i górnych widełek tylnych.

Progresywna geometria wyścigowa

Bardziej stromy kąt rury podsiodłowej odpowiada zmieniającym się preferencjom kolarzy, którzy wolą otwarty kąt biodra dla lepszego przekazu mocy. Obniżony suport kompensuje szersze opony stosowane dziś w kolarstwie, a niższa rura sterowa z zintegrowanym kokpitem pozwala na bardziej agresywną pozycję aero i mniejszą powierzchnię czołową.

Universal Derailleur Hanger (UDH)

Uniwersalny wieszak przerzutki (UDH) to nowy standard w kolarstwie. Jest zgodny ze wszystkimi nowoczesnymi grupami, a także chroni przed uszkodzeniem przerzutki i spadnięciem łańcucha. W MTB UDH od dawna jest powszechny, a Ridley wprowadza go także do innych segmentów.

NASZYM ZDANIEM

Dla kogo?

Dla kogoś, kto chce aerodynamicznej szosy z rodziny Noah, ale woli klasyczną kierownicę z mostkiem, napęd mechaniczny albo bardziej przystępną grupę, na przykład Shimano 105 lub SRAM Rival AXS. Sprawdzi się w szybkiej jeździe grupowej, na ustawkach i w wyścigach amatorskich. Jeśli kluczowy jest zintegrowany kokpit Nimbus Aero i sprinterska pozycja, bliższy będzie Noah Fast 3.0.

Dlaczego warto?

Noah 3.0 daje tę samą bazę aerodynamiczną co Noah Fast, a jednocześnie pozwala elastyczniej dobrać kokpit i napęd. Przy wyborze wersji pomagamy zestawić wyposażenie z budżetem i stylem jazdy, a w razie potrzeby rama jest dostępna jako zestaw do złożenia od zera.

Dlaczego warto u nas?

  • pomożemy dobrać rozmiar i wersję wyposażenia, zanim zdecydujesz,
  • przy odbiorze osobistym ustawimy rower pod Ciebie bez dodatkowych kosztów,
  • wysyłka roweru w Polsce jest zawsze darmowa,
  • możemy rozliczyć części z Twojego obecnego roweru (wycena indywidualna),
  • możemy też złożyć rower od zera, z osprzętem dobranym do Twoich potrzeb.

Dokumenty

Paszport ramy (PDF)

Jaki rozmiar wybrać?

Noah 3.0 występuje w rozmiarze M. O rozmiarze decydują wzrost, długość nóg, proporcje ciała i preferowana pozycja. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry. Najlepiej oczywiście przymierzyć rower u nas w Dębicy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy w Noah 3.0 można zamontować napęd mechaniczny?

Tak. Oprócz napędów elektronicznych rama umożliwia zastosowanie napędu mechanicznego, co odróżnia ją od najbardziej zintegrowanych wersji Noah Fast.

Czym Noah 3.0 różni się od Noah Fast 3.0?

Geometria i cechy są takie same. Różnią się układem warstw karbonu i integracją kokpitu: Noah 3.0 można wyposażyć w klasyczną kierownicę z mostkiem albo kokpit Cirrus Pro Integrated.

Czy do Noah 3.0 pasuje napęd 1x?

Tak. Zdejmowana obejma przedniej przerzutki pozwala uzyskać czysty, aerodynamiczny wygląd w konfiguracji 1x. Ridley opracował z firmą Wolf Tooth dedykowaną prowadnicę łańcucha i osłonę zastępującą obejmę.

W jakich rozmiarach występuje Noah 3.0?

W rozmiarach XS, S, M i L. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry.

Tabela rozmiarów

Geometria ramy

WymiarXSSML
Stack (mm)532549570594
Reach (mm)392403412420
Długość rury podsiodłowej (mm)485510540560
Długość rury górnej, pozioma (mm)525545565585
Długość rury sterowej (mm)130145165190
Kąt rury podsiodłowej (°)7675,57574,5
Kąt główki ramy (°)727373,573,5
Długość tylnego trójkąta (mm)407407407407
Obniżenie suportu (mm)72707070
Rozstaw osi (mm)99599710081023
Standover (mm)----