Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Opcja wymiany części Dowiedz się więcej »

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu Dowiedz się więcej »

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy Dowiedz się więcej »

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa Dowiedz się więcej »

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie Dowiedz się więcej »

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

SKU
CONFIG032805

Frameset Ridley Kanzo A rozmiar XL

4 575,00 zł

Stan magazynowy:

Ostatnia sztuka

TYP: Rama rowerowa

PRZEZNACZENIE: Gravel

PRODUCENT: Ridley

RODZINA: KANZO

MODEL: Kanzo A

ROZMIAR: XL

KOLOR: Czarny

DARMOWA WYSYŁKADARMOWA WYSYŁKA

Zamówienie z tym produktem wyślemy za darmo.

Dostępność3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Kliknij w link poniżej by przeprowadzić symulację rat

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU CONFIG032805
Przeznaczenie Gravel
Typ produktu Rama rowerowa
Dostępność 3-5 DNI
Producent Ridley
Model (rower) Kanzo A
Waga (kg) 9.01 - 10,9 kg
Rodzina KANZO
E-Bike Nie
Dla kogo? Kobieta, Mężczyzna, UNI
Kolor wiodący Czarny
Rozmiar XL
Materiał ramy Aluminium
Rozwiń
Product Parameter Image
Opis produktu

Rama rowerowa - Frameset Ridley Kanzo A rozmiar XL

Rama rowerowa marki Ridley rozmiar XL, kolor Czarny

Kanzo A to aluminiowy gravel all-road, który z błotnikami sprawdza się jako solidny rower do codziennych dojazdów, a z terenowymi oponami nadaje się na jazdę poza utartymi szlakami. Duży prześwit na opony i liczne mocowania sprawiają, że świetnie nadaje się też do bikepackingu. Geometria łączy komfort ze stabilnością. W konfiguratorze Ridleya można dobrać między innymi kolor roweru.

Najważniejsze cechy

  • rama aluminiowa, hamulce tarczowe,
  • duży prześwit na opony,
  • liczne mocowania pod bagaż i błotniki,
  • geometria łącząca komfort i stabilność,
  • dostępne jako rama (frameset) i rower.
NASZYM ZDANIEM

Dla kogo?

Dla kogoś, kto szuka bazy pod własną konfigurację gravela: dojazdy, wycieczki, bikepacking. Idealny jako rama do złożenia od zera z wybranym osprzętem.

Dlaczego warto?

Aluminiowa rama jest trwała, odporna na ciężkie warunki i ma sporo mocowań. Naszym zdaniem to świetna baza pod własny projekt: z błotnikami zrobisz z niego codziennego dojeżdżacza, z terenowymi oponami wyprawowego gravela, a osprzęt dobierzesz dokładnie pod siebie.

Dlaczego warto u nas?

  • pomożemy dobrać rozmiar i wersję wyposażenia, zanim zdecydujesz,
  • przy odbiorze osobistym ustawimy rower pod Ciebie bez dodatkowych kosztów,
  • wysyłka roweru w Polsce jest zawsze darmowa,
  • możemy rozliczyć części z Twojego obecnego roweru (wycena indywidualna),
  • możemy też złożyć rower od zera, z osprzętem dobranym do Twoich potrzeb.

Dokumenty

Paszport ramy (PDF)

Instrukcja obsługi (PDF)

Jaki rozmiar wybrać?

Kanzo A występuje w rozmiarze XL. O rozmiarze decydują wzrost, długość nóg, proporcje ciała i preferowana pozycja. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry. Najlepiej oczywiście przymierzyć rower u nas w Dębicy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Kanzo A nadaje się do bikepackingu?

Tak. Rama ma duży prześwit na opony i wiele mocowań, więc dobrze sprawdza się z bagażem.

Czy do Kanzo A można zamontować błotniki?

Tak. Z błotnikami rower sprawdza się jako solidny rower do codziennych dojazdów.

Tabela rozmiarów

Geometria ramy

WymiarXXSXSSMLXL
Stack (mm)528542559584611636
Reach (mm)374377380386392399
Długość rury podsiodłowej (mm)450480510540570600
Długość rury górnej, pozioma (mm)515525540565585600
Długość rury sterowej (mm)100113133158188213
Kąt rury podsiodłowej (°)7574,7747372,572,5
Kąt główki ramy (°)7070,570,5717171,5
Długość tylnego trójkąta (mm)430430430430430430
Obniżenie suportu (mm)747472727070
Rozstaw osi (mm)101610191029103410561066
Standover (mm)754776801829860888