Opcja wymiany części

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

Opcja wymiany części Dowiedz się więcej »

Dajemy możliwość - od razu przy zakupie - wymiany oryginalnych części w każdym rowerze na inne, wybrane przez Ciebie.

Zostaw części w rozliczeniu Dowiedz się więcej »

Kupując u nas rower, oryginalne części możesz nie tylko wymienić na inne, ale dajemy Ci możliwość pozostawienia tych części w rozliczeniu. Już nie musisz sam zajmować się ich sprzedawaniem.

Rower gotowy do jazdy Dowiedz się więcej »

Niektóre rowery wysyłamy w specjalnym opakowaniu, w pełni złożone i gotowe do jazdy. Dopytaj o usługę przed zakupem.

Darmowa dostawa Dowiedz się więcej »

Każde zamówienie powyżej 300 zł wysyłamy do Ciebie za darmo. Kropka.

Bikefitting w cenie Dowiedz się więcej »

Przy zakupie roweru i odbioru osobistego w Dębicy - dostajesz od nas Bikefitting zupełnie za darmo.

SKU
CONFIG027077

Frameset Ridley Dean Fast Disc rozmiar S

22 895,00 zł

Stan magazynowy:

W magazynie

TYP: Rama rowerowa

PRZEZNACZENIE: Triathlon

PRODUCENT: Ridley

RODZINA: DEAN

MODEL: Dean Fast Disc

ROZMIAR: S

KOLOR: Czarny

DARMOWA WYSYŁKADARMOWA WYSYŁKA

Zamówienie z tym produktem wyślemy za darmo.

Dostępność3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU CONFIG027077
Przeznaczenie Triathlon
Typ produktu Rama rowerowa
Dostępność 3-5 DNI
Producent Ridley
Model (rower) Dean Fast Disc
Rodzina DEAN
E-Bike Nie
Dla kogo? Kobieta, Mężczyzna, UNI
Kolor wiodący Czarny
Rozmiar S
Materiał ramy Karbon
Rozwiń
Product Parameter Image
Opis produktu

Rama rowerowa - Frameset Ridley Dean Fast Disc rozmiar S

Rama rowerowa marki Ridley rozmiar S, kolor Czarny

Dean Fast Disc powstał z ambicją ustanowienia nowego wzorca wśród aerodynamicznych rowerów czasowych: zmniejszenia oporu i zwiększenia prędkości w granicach przepisów UCI. Do projektu użyto symulacji CFD, które wskazały kształty minimalizujące opór przy prędkości ok. 55 km/h, a wyniki zweryfikowano w tunelu aerodynamicznym Bike Valley. Rower wykorzystuje maksimum przepisów UCI, w tym zasadę 8:1 dla wymiarów rur i trójkąty kompensacyjne. Ostateczny prototyp zdobył srebrny medal Aleca Segaerta w jeździe indywidualnej na czas U23 na Mistrzostwach Świata 2022.

Najważniejsze cechy

  • karbonowa rama czasowa z hamulcami tarczowymi flat mount,
  • profile rur w zasadzie 8:1 UCI, trójkąty kompensacyjne,
  • powierzchnia F-Surface Plus na ramie i widelcu,
  • wieszak UDH, zdejmowany wieszak przedniej przerzutki dla napędu 1x,
  • prześwit na opony do 32 mm, wyłącznie napędy elektroniczne.
NASZYM ZDANIEM

Dla kogo?

Dla zawodnika jazdy na czas i triathlonisty, który szuka aerodynamicznej ramy zgodnej z UCI i nowoczesnych hamulców tarczowych.

Dlaczego warto?

Projekt oparto na symulacjach CFD i badaniach w tunelu aerodynamicznym, a prototyp sprawdzono na Mistrzostwach Świata 2022. Dane z premiery wskazują na masę ramy 1250 g i widelca 460 g (rozmiar M). Naszym zdaniem to rower dla kogoś, kto traktuje czasówkę lub triathlon poważnie i chce aerodynamicznej ramy zgodnej z UCI, z hamulcami tarczowymi.

Dlaczego warto u nas?

  • pomożemy dobrać rozmiar i wersję wyposażenia, zanim zdecydujesz,
  • przy odbiorze osobistym ustawimy rower pod Ciebie bez dodatkowych kosztów,
  • wysyłka roweru w Polsce jest zawsze darmowa,
  • możemy rozliczyć części z Twojego obecnego roweru (wycena indywidualna),
  • możemy też złożyć rower od zera, z osprzętem dobranym do Twoich potrzeb.

Jaki rozmiar wybrać?

Dean Fast Disc występuje w rozmiarze S. O rozmiarze decydują wzrost, długość nóg, proporcje ciała i preferowana pozycja. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry. Najlepiej oczywiście przymierzyć rower u nas w Dębicy.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie opony zmieszczą się w Dean Fast Disc?

Do 32 mm. Rama została zaprojektowana z myślą o oponach 28 mm.

Czy Dean Fast Disc obsługuje napędy mechaniczne?

Nie. Rama jest przystosowana wyłącznie do napędów elektronicznych.

Czy Dean Fast Disc można zamontować z napędem 1x?

Tak. Zdejmowany wieszak przedniej przerzutki z dedykowaną osłoną pozwala uzyskać czystą linię przy napędzie 1x.

Ile waży rama Dean Fast Disc?

Według informacji z premiery rama w rozmiarze M waży 1250 g, a widelec 460 g.

W jakich rozmiarach występuje Dean Fast Disc?

W rozmiarach S, M i L. Napisz do nas swój wzrost i długość nogi, a podpowiemy, który rozmiar będzie dobry.

Tabela rozmiarów

Geometria ramy

WymiarSML
Stack (mm)495499518
Reach (mm)373394411
Długość rury podsiodłowej (mm)500500540
Długość rury górnej, pozioma (mm)510532555
Długość rury sterowej (mm)9090110
Kąt rury podsiodłowej (°)74,574,574,5
Kąt główki ramy (°)71,57272
Długość tylnego trójkąta (mm)405405405
Obniżenie suportu (mm)757575
Rozstaw osi (mm)9649771001
Standover (mm)763767786