PINKBIKE ACADEMY sezon 3 - wszystkie odcinki
Trailer Pinkbike Academy sezon 3 już się pojawił - 1 listopada będziemy mogli obejrzeć pierwsze 3 odcinki tego amerykańskiego reality show zorganizowanego wokół wyboru ridera enduro, który podpisze umowę z profesjonalnym teamem enduro, i który będzie jeździł w zawodach EWS (Enduro World Series).

Trailer zapowiadający sezon 3 PINKBIKE ACADEMY

Wraz z sezonem trzecim idzie nowe... Nowa lokalizacja, nowi prowadzący, nowe konkurencje. Wszystko to sprawia, że ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie.

Po tej zaledwie 1 minutowej zapowiedzi spodziewamy się ciekawego show... ale co tu dużo mówić - zobaczcie sami.

Zapraszamy do obejrzenia trailera.

Premierę pierwszych 3 odcinków zapowiedziano na 1 listopad 2022 r. Opublikujemy je jak tylko się pojawią w sieci.

  

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 1

Pierwszy odcinek to przedstawienie zawodników, przedstawienie nowości, w tym: domu w którym miejszkają uczestnicy, informacji o nowych oknkurencjach, zasadach, itp. W tym odcinu także prezentacja sponsorów - jest ich zdecydowanie więcej w tym sezonie...

Możemy zobaczyć także pierwszą konkurencję: "zabawa" w mechanika podczas której uczestnicy muszą naprawić celowo uszkodzone/rozregulowane rowery.

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 2

Drugi odcinek Pinkbike Academy zaczynamy od oceny przez sędziów i prowadzących poprzedniej koknkurencji. Następnie mini zawoły enduro dla uczestników jako druga konkurencja - podjazdy plus 3 z 5 etapów enduro. 

Zobacz jak radzili sobie uczestnicy.

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 3

W tym odcinku zobaczymy zmagania na 2 pozostałych etapach z 5-cio etapowej rywalizacji na trasach enduro. Po bikeparokwym 3-cim etapie, który miał charakter air-line, etap 4 sprawiał uczestnikom więcej trudności  - techniczna, kamienista trasa.  

Jest to także pierwszy odcinek z eliminacją jednego z uczestników - więc możemy w nim śledzić debatujących sędziów oraz prowadzących.

Sprawdź kto odpadnie, a kto pozostanie w Akademii...

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 4

W tym odcinku odpadnie kolejna osoba... Zaważą o tym nie tylko dwie konkurencje z tego odcinka ("Test maksymalnej mocy" oraz "Wyścig XC"), ale tak naprawdę ocenie jury poddana jest cała dotychczasowa aktywność każdego z uczestników. Zaczyna być powoli widoczna rywalizacja. Obejrzyj odcinek i sprawdź jak to wygląda...

   

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 5

Epizod piąty to jedna konkurencja - ale za to jaka... Imposible climb, czyli niemożliwa wspinaczka. Konkurencja polega na próbie podjechania rowerem jak najwyżej (najdalej) po ekstremalnie trudnym podjeździe - zarówno technicznie, jak i pod względem nachylenia. Ten odcinek nie i ta konkurencja nie podlegają eliminacji, ale z pewnością będą miały wpływ na decyzję jury w kolejnym odcinku i kolejnej koknkurencji.

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 6

Szósty odcinek Pinkbike Academy... w tym odcinku aż dwoje uczestników żegna się z programem. Konkurencją ocenianą w tym odcinku jest dual slalom - czyli konkurencja polegająca na tym, że na dwóch równoległych torach staje dwoje zawodników, którzy mierzą się ze sobą i z czasem. Kto wygra, kto przegra - zapraszamy do obejrzenia odcinka.

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 7

Rywalizacja nabiera tempa, a program zmienia nieco charakter... przechodzimy z wyścigów do nieco innego aspektu w byciu zawodnikiem czołowego teamu enduro... Aspektem tym jest umiejętnośc poruszania się m.in. w social mediach i umiejętne reprezentowanie siebie i marki w mediach. W tym odcinku uczestnicy mierzą się w rywalizacji na najlepsze zdjęcie pokazujące ich, sport który reprezentują oraz markę jaka za nimi stoi. Komu udało się to najlepiej? Zobaczcie sami.

 

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 8

W tym odcinku widzimy drugą część konkurencji na przygotowywanie contentu do mediów społecznościowych. Zadaniem uczestników jest stworzenie krótkiego filmiku o sobie, ale także pokazując kontekst sponsorów. Kto przygotował najlepszy filmik, a kto odpadnie - przekonajcie się sami...

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 9

Rozpoczyna się ostateczna rozgrywka. Kilkuetapowy wyścig enduro... sprawdźcie, jak poszło poszczególnym uczestnikom.

Pinkbike Academy sezon 3 - odcinek 10

 Ostatnie etapy finalnej konkurencji oraz ogłoszenie zwycięzcy... to właśnie zobaczycie w tym odcinku Pinkbike Academy sezon 3...

 

Wywiad ze zwycięzcą

Rowery uczestników PinkBike Academy

W dwóch pierwszych sezonach, jak również w nadchodzącym sezon 3, uczestnicy jeżdżą na rowerach marki ORBEA - a dokładniej na rowerach ORBEA Rallon w malowaniu indywidualnym (MyO).

Jeżeli jesteś zainteresowany takim rowerem, zachęcamy do przejrzenia oferty naszego sklepu i wybrania modelu, który Cię interesuje. Możemy także zamówić rower z indywidualnym malowaniem w programie MyO - nie ma za to dodatkowej opłaty!

Klika przydatnych linków:

 

PinkBike Academy - rowery zawodników - Orbea Rallon