Orbea dołącza do World Tour we współpracy z Lotto DSTNY
Z przyjemnością informujemy, iż Lotto Dstny i Orbea podpisały umowę partnerską, która skutkuje powrotem rowerów Orbea do profesjonalnego teamu ścigającego się w najważniejszych kolarskich wyścigach świata. W tym sezonie zobaczymy Orbea Orca i Orbea Orca Aero w wyścigach World Tour.

To dopiero początek...

Istnieją historie, które mają się rozwinąć i ścieżki, które łączą się dzięki wspólnym wartościom. Współpraca Lotto Dstny i Orbea podpisały umowę partnerską wynikającą z głębokich przekonań zarówno marki, jak i zespołu, który zmaterializował się w ambicji osiągnięcia nowych celów zarówno w sporcie, jak i biznesie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z oficjalnego komunikatu Orbea.

Jak czytamy w komunikacie, obydwie firmy cieszą się na współpracę i są na nią maksymalnie przygotowane:

„Podobnie jak Lotto Dstny jesteśmy marką o silnej obecności na całym świecie. Dzięki tej współpracy pragniemy poszerzyć nasz wpływ i wzmocnić naszą rozpoznawalność na całym świecie”
mówi Ander Olariaga, dyrektor ds. marki i komunikacji Orbea

„Lotto Dstny uważa Orbeę za idealnego sojusznika do dalszego ulepszania wydajności całej naszej struktury. Dostosowanie się do nowych rowerów było szybkie i zawsze widać chęć dalszej pracy nad ich rozwojem. Jestem pewien, że razem możemy osiągnąć wielkie osiągnięcia rzeczy”
mówi Stéphane Heulot, dyrektor generalny Lotto Dstny

Rowery teamu Lotto Dstny na sezon 2024

11.01.2024 r. team zaprezentuje swoje nowe rowery i ich malowania... My natomiast zachęcamy do przeglądnięcia oferty i wybrania dla siebie już teraz modelu Orbea Orca i/lub Orbea Orca Aero... Poniżej podrzucamy przydatne linki oraz prezentujemy kilka z rowerów w ofercie.

Przydatne linki:

Wybrane modele rowerów Orbea Orca i Orbea Orca Aero

N/Z

Produkt na zamówienie.

%

Produkt w promocji

N/Z

Produkt na zamówienie.

3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

N/Z

Produkt na zamówienie.