Omówienie oferty rowerów szosowych i gravelowych na 2024 r. od Orbea (od Road-racing)
Na oficjalnym kanale Youtube portalu Road-racing.pl pojawił się właśnie film z omówieniem oferty rowerów szosowych i gravelowych marki ORBEA ma sezon 2024. Jest to już kolejny filmik z całej serii filmów przedstawiających ofertę poszczególnych marek. Jeżeli interesuje Cię zakup roweru Orbea, lub zastanawiasz się, jaki rower wybrać - ten film (i ta seria) są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy...

Czego dowiesz się z filmu?

W filmiku poniżej, Bartek (właściciel kanału Road-racing.pl) przedstawia swoją opinię na temat marki Orbea, ale także znajdziesz w tym filmie kilka informacji na temat kilku wybranych modeli rowerów szosowych i gravelowych - w różnej rozpiętości cenowej.

Przeglądając film dowiesz się, za co Bartek ceni markę oraz co uważa o poszczególnych rowerach - ich mocnych i słabszych stronach.

Program Orbea MyO - warto się tym zainteresować! 

Dowiesz się także o docenianym wśród osób, które kupiły (oraz tych które chcą kupić rower) programie MyO od Orbea, dzięki któremu możesz zmodyfikować seryjny rower, zamieniając w nim komponenty proponowane przez Orbeę - w bardzo atrakcyjnych cenach. Program MyO od Orbea ma dwa podstawowe warianty:

 • MyO podstawowe - dotyczy praktycznie każdego roweru i umożliwia, już na etapie składania zamówienia, zamianę komponentów na proponowane przez Orbeę. Możesz doposażyć rower w lepsze koła, lepszy osprzęt, piasty, opony, siodełka kierownice, itp... Warto zaznaczyć, iż niektóre komponenty są możliwe do podmiany w tej samej cenie, a za dużo lepsze jest dopłata, ale cena jest najczęściej bardzo atrakcyjna i konkurencyjne w stosunku do cen rynkowych.
 • MyO rozszerzone - dotyczy wybranych rowerów, najczęściej w wersji z karbonową ramą. W ramach tej opcji możesz nie tylko skorzystać z podmiany osprzętu, ale także zaprojektować własne, indywidualne malowanie swojego roweru - i tu uwaga - nie dopłacasz za to ani jednej złotówki!

Zamawiając rower w programie MyO należy pamiętać o tym, iż jest to indywidualna produkcja, więc warto weryfikować termin dostarczenia. Termin możesz sprawdzić kontaktując się z nami - jako Oficjalny Dealer Orbea w Polsce mamy możliwość zweryfikowania dla Ciebie termin dostarczenia danego roweru... co więcej, może się okazać, iż mamy zarezerwowany dany model do produkcji w programie MyO i będziesz mógł skorzystać z kolejki zarezerwowanej dla nas, co przyspieszy otrzymanie zamówionego jednośladu! Zapraszamy do kontaktu.

 

UZUPEŁNIENIE programu Orbea MyO w ofercie BikeChill.pl

Przy okazji omawiania Orbea MyO warto wspomnieć o naszej - unikalnej w skali rynku - inicjatywie, która jest UZUPEŁNIENIEM PROGRAMU ORBEA MYO.

Przy zakupie roweru marki Orbea (ale także innych marek dostępnych u nas), dajemy możliwość skonfigurowania roweru według własnych potrzeb - nie tylko na bazie komponentów, które oferuje producent, ale w zasadzie na bazie dowolnych części dostępnych na rynku. Jak to zrobić? Jak zamówić rower z indywidualnie dobranymi częściami?

Sprawa jest bardzo prosta:

 • samodzielny wybór: przeglądnij naszą ofertę rowerów i wybierz ten, który najbardziej Ci opowiada. Następnie skorzystaj z formularza zapytań przy tym rowerze i prześlij do nas podstawowe informacji - odezwiemy się praktycznie natychmiast i będziemy mogli ustalać szczegóły;
 • wsparcie w wyborze: jeżeli nie jesteś pewien czego cchesz lub czego potrzebujesz, po prostu skontaktuj się z nami - porozmawiamy i na bazie tego coś wstępnie zaproponujemy!

Przewagi naszej opcji uzupełnienia programu MyO:

 • szybsza dostawa roweru - jeżeli zdecydujesz się na rower, który mamy w magazynie, w seryjnym malowaniu, realizacja nastąpi tak szybko, jak szybko będziemy w stanie skompletować części;
 • 2 opcje sposobu wymiany części:
  • zakup nowych z rabatem - oryginalne zabierasz ze sobą, na kupowane otrzymujesz od nas rabat;
  • zakup nowych z pozostawienie oryginalnych w rozliczeniu - płacisz za nowe jedynie różnicę w cenie między ceną nowej części, a proponowaną przez nas ceną odkupu części oryginalnie zamontowanej w rowerze;
 • możliwość dobrania dowolnej części - nie ograniczamy się jedynie do części rekomendowanych przez producenta. W zasadzie nie dajemy ograniczeń co do marek wymienianych części, prawdopodobnie jesteśmy w dostać każdą część jaką sobie wybierzesz;
 • nie tracisz gwarancji producenta
 • doradztwo w kwestiach doboru sprzętu, jego dopasowania i zgodności

Z opcji tej skorzystału już bardzo dużo naszych klientów - zapraszamy i Ciebie. Skontaktuj się z nami - kliknij tutaj.

Wady:

 • jeżeli wybierzesz rower, z fabrycznym malowaniem, nie możesz już zmienić kolorystyki roweru (ale możesz to zrobić, gdy zamówisz rower MyO, a części będziesz chciał wymienić bezpośrednio u nas) 

 

Tyle od nas w kwestii uzupełnienia informacji z filmu... A teraz, zapraszamy do jego obejrzenia...

 

W celu uzupełnienia informacji w filmie zapraszamy do obejrzenia także innych materiałów: