Darmowy wyjazd do Hiszpanii na Enduro MTB - dowiedz się co i jak!
UWAGA!!! Jest opcja na darmowy wyjazd do Hiszpanii by pojeździć Enduro MTB. Jeżeli chciałbyś pojeździć w okolicach Benidorm, Altea, Alicante, mieć wszystko opłacone i dodatkowo zapewniony super sprzęt jakim jest elektryk do enduro ORBEA WILD - przeczytaj uważnie poniższe informacje!

Kilka informacji o miejscówce...

Czy widziałeś nasz film w którym znajdziesz informacje, a w zasadzie opinię z użytkownia lekkiego roweru elektrycznego Orbea Rise? Nagrywaliśmy właśnie tam, gdzie będziesz miał możliwość pojechać i dobrze pojeździć na elektryku Orbea Wild i to zupełnie za damo... ale o tym poniżej.

Okolice Benidorm, Altea, Alicante to bardzo dobre miejsce na taką właśnie wyprawę - wiemy to z doświadczenia.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, byś mógł lepiej zapoznać się z tą okolicą:

A same trasy możecie obejrzeć choćby w takich filmach:

Jak wyjechać na rower do Hiszpanii - za darmo?

Jeden z YouTuberów - Ben Moore - który jest jednocześnie ambasadorem marki Orbea, organizuje wraz z Orbea kilkudniowy, darmowy wyjazd na wybrzeże Costa Blanca, by wspólnie pojeździć na rowerach Orbea w najlepszej możliwie scenerii.

Wyjazd ma odbyć się w wakacje 2024 r. Dla wybranego uczestnika będzie zupełnie bezkosztowy. Organizator zobowiązuje się (tak wynika z informacji) do odebrania uczestnika z dowolnego miejsca na świecie, przetransferowania do miejsca docelowego i odwiezienie na miejsce z którego wyruszył - zupełnie za darmo. Nie trzeba nawet brać ze sobą roweru, gdyż on także zostanie zapewniony. I nie będzie to byle jaki sprzęt - będzie to jeden z elektrycznych MTB od Orbea (Orbea Rise lub Orbea Wild).

Cała akcja jest swego rodzaju konkursem którego nagrodą jest wspominany wyjazd na MTB do Hiszpanii.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym omówione są zasady uczestnictwa oraz wszelkie dodatkowe informacje:

 

Wyjazdy na rower do Hiszpanii organizowane przez BikeChill.pl

Natomiast, jeżeli nie załapiesz się na darmowy wyjazd w ramach konkursu, zawsze możesz pojechać z nami na organizowane przez nas co roku wyjazdy (najczęściej do Hiszpanii właśnie).

Organizowane przez nas zgrupowania kolarskie to mix wyjazdów dla zwolenników jazdy po szosie, ale także dla wielbicieli dobrego MTB. Nawet, jeżeli ktoś zdecyduje się przyjechać na coś pośredniego, czyli gravelową przygodą po Hiszpanii - to również jesteśmy w stanie w tym pomóc, przygotować trasy oraz wspólnie pojeździć na tego typu trasach.

Zapraszamy do odwiedzania następujących linków - tam znajdziecie zawsze aktualną ofertę wyjazdów organizowanych przez nas:

 

Sprawdź różne usługi dla rowerzystów od BikeChill.pl

Kim jest Ben Moore - organizator konkursu?

Ben Moore to zawodowy rider, który obenie jeździ w barwach Orbea i jest ambasadorem tej marki.

Jego historia zaczęła się, gdy nauczył się jeździć na rowerze w wieku 4 lat w parku krajobrazowym Upton Country Park. W dzieciństwie jego ojciec budował różne rampy i skocznie, które mieściły się tuż przed domem. Od wtedy już szło szybko! W jednym roku odwiedził ostry dyżur 7 razy z powodu złamanych kości, ale głównie z powodu rozciętej głowy. Tak, ma 24 szwy na środku głowy i tak, jak sam o osbie mówi dlatego "jest trochę dziwny"!

Nastolatnie lata spędził głównie w Upton w legendarnych "Kanionach" (porzuconym kamieniołomie). Trasy tam nauczyły go istotnych umiejętności, których używa do dziś. Po kolejnej serii wizyt w ostrych dyżurach i kilku wstrząsach mózgu zdał sobie sprawę, że wyścigi to jego pasja. Poprosił lokalny sklep rowerowy Cycle Paths o wsparcie i pomoc w uczestnictwie w kilku wyścigach; w jego pierwszym wyścigu Downhill w wieku 18 lat zajął 6. miejsce, z czego był ogromnie zadowolony.

Niestety, podczas jednego z treningów - tuż po tym wyścigu - miał wypadek w Kanionach. Został z 12 złamanymi kośćmi i zerwanym więzadłem krzyżowym w kolanie. Było to ogromne wyzwanie, zwłaszcza że właśnie udało mu się zdobyć kilka sponsorów. Po roku wrócił do zdrowia i był gotowy na kolejne wyścigi. Ray (właściciel i dyrektor Cycle Paths) ponownie udzielił mu wsparcia i kontynuował swoje wsparcie. Pracował i podróżował za granicą przez 2 lata, zanim wrócił do Wielkiej Brytanii, by osiedlić się i zacząć ścigać.

Teraz historia zaczyna się...

Orbea i Ben Moore

2023 - współpraca z Orbea

Ben Moore, brytyjski zawodowy rowerzysta górski, dołączył do szeregów hiszpańskiej marki premium w branży rowerowej, Orbea. Moore jest znany z doskonalenia się w różnych dyscyplinach, począwszy od miejskich wyścigów zjazdowych na rowerze górskim, a skończywszy na enduro.

Mieszkający w Hiszpanii Moore mówi, że jest podekscytowany reprezentowaniem marki, która, jak twierdzi, uwzględnia opinie rowerzystów:

„Orbea prowadzi program skupiony na rowerzystach w zakresie rozwoju swojej gamy rowerów. Uważam, że uchwycili koncepcję tego, czego rowerzyści faktycznie potrzebują od swoich rowerów, zamiast marnować czas na rzeczy, które się nie liczą.”

Orbea chwali Moore'a za jego poświęcenie dla sportu i mówi, że są dumni, że mają takiego ambasadora marki. Moore już tworzy dużo treści dotyczących swojego jazdy, a Orbea mówi, że połączenie tego z jego umiejętnościami na torze wyścigowym to to, o czym marzy każda marka w przypadku sportowca.

„Rowerzysta o takim kalibrze jak Ben będzie przesuwał granice dla naszego produktu i oferował wspaniałe spojrzenie i opinie na temat rozwoju przyszłych produktów. Jego nieziemska szybkość na rowerze połączona z jego osobowością to tylko kilka z jego atutów jako profesjonalnego kolarza” - powiedział Lee Williams, Marketing Orbea UK.

 

Warto wspomnieć, iż Ben Moore wygrał w pierwszym roku jazdy na rowerach Orbea:

Ben Moore - Maxiavalanche Auron 2023 na Orbea Rise!

Ben Moore - Valencia Enduro Championship 2023 na Orbea Wild

Ben Moore - Poland Urban DH Championship 2023 na Orbea Occam

 

Ben Moore i jego rowery Orbea na 2023/2024

Z oficjalnej strony zawodnika możemy podejrzeć rowery, na których obecnie jeździ i się ściga. Są to:

  • ORBEA RALLON M-LTD 2023
  • ORBEA OCCAM M-LTD 2023
  • ORBEA RISE M-LTD 2023
  • ORBEA WILD M-LTD 2023
  • ORBEA ORCA M-LTD 2023 

Więcej informacji pod linkiem: https://www.benmooreracing.com/2023bikes/ 

 

Czy wiesz, że Ty również mozesz sobie takie rowery kupić?

3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

N/Z

Produkt na zamówienie.

3-5 DNI

Wysyłka do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

 

Poniżej linki do socialli, które warto sobie sprawdzić:

Warto odwiedzić także następujące strony internetowe: