Bike&Chill oficjalnym dystrybutorem produktów PRAEP® na Polskę
Niezmiernie miło nam poinformować Was, iż zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę marki PRAEP®. Cieszy nas to tym bardziej, iż produkty PRAEP® to zupełna nowość na rynku, a nasz sklep internetowy oferuje je - w momencie pisania tego tekstu - jako jedyny polski sklep z rowerami i sprzętem dla rowerzystów na terenie naszego kraju.

PRAEP® - przygotuj się do sezonu nie tylko fizycznie

Wiadomym jest, iż dla wszystkich aktywnych rowerzystów - tak profesjonalistów, hobbystów i amatorów - zalecane jest przygotowanie się do kolejnego sezonu zimą. Wraz z ProPilotem, PRAEP dostarcza Ci urządzenie treningowe, które zostało zaprojektowane specjalnie dla kierowców dwóch kółek. Oferta PRAEP® to przede wszystkim urządzenia służące rowerzystom nie tylko do polepszania formy, ale także koncentrujące się na szkoleniu umiejętności potrzebnych do jazdy na rowerze.

PROPILOT

Podstawowe urządzenie do treningów, z którego słynie marka PRAEP® to ProPilot. Jest to produkt, który jeszcze przed wypuszczeniem na rynek zbierał znakomite recencje oraz otrzymał wiele nagród.

Wszystko zaczęło się od niepozornie wyglądającej kierownicy z dziwnym mostkiem na środku. 

ProPilot® ma bardzo specyficzny kształt - i nie mówimy tu o kierownicy, a o urządzeniu, do którgo kierownica jest przyłączona. Na pierwszy rzut oka niekoniecznie daje wyobrażenie, do czego tak naprawdę nadaje się ta mała część. I nawet jeśli teraz powiemy Ci, że jest to urządzenie treningowe dla rowerzystów, poczujesz to samo, co większość ludzi, którzy widza to pierwszy raz: po prostu nie widzisz, jak trudno jest trenować na urządzeniu i co tak naprawdę można na nim trenować.

A to niepozorne urządzenie posiada aż 3 tryby działania:

  • BeginnerMode
  • AdvancedMode
  • ProMode

Więcej o nich znajdziecie w opisie produktów...

ProPilot dostępny jest w wersji podstawowej (bez kierownicy) - która idealna jest dla tych, którzy mają zapasową kierownicę rowerową lub wolą oszczędzić i dokupić ją osobno.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

BEST

Bestseller

Dla osób, które cenią wygodę i nie chcą bawić się w zakup osobno ProPilota, a osobno kierownicy, proponujemy zestawy z kierownicą i różnego rodzaju uchwytami (gripami).

N/Z

Produkt na zamówienie.

N/Z

Produkt na zamówienie.

N/Z

Produkt na zamówienie.

BEST

Bestseller

 

 

POZOSTAŁE PRODUKTY PRAEP®

Poza ProPilotem, w ramach oferty PRAEP® dostępnej w naszym internetowym sklepie rowerowym są między innymi:

oraz najmłodszy produkt z rodziny PRAEP® - Praep® PODS - trening równowagi.
Sprawdź szczegóły klikając w produkt poniżej.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

BEST

Bestseller

 

Na koniec zapraszamy do:

  • zapoznania się z ofertą PRAEP® na stronie z opisem marki
  • do przejrzenia konkretnych produktów
  • i oczywiście do zakupów

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, zobacz pierwszy film reklamowy ProPilot...