Produkty RASO w ofercie Bikechill.pl
Miło nam poinformować, iż do naszego sklepu (zarówno stacjonarnie jak i w internecie) trafiły produkty polskiego producenta odzieży kolarskiej RASO. I od razu zrobiło się kolorowo... Wprowadzenie produktów RASO do sprzedaży to kolejny etap realizowanego przez nas konsekwentnie planu - stworzenia jednego miejsca w sieci, w którym będzie można kupić każdą (lub większość) produktów odzieżowych polskich marek.

Oferta RASO WEAR w BikeChill.pl

Dokładamy wszelkich starań, by wprowadzić do naszej oferty pełną gamę produktów tego polskiego producenta odzieży kolarskiej. Już w tym momencie można przeglądać i kupować najpopularniejsze koszulki kolarskie, spodenki i spodnie do jazdy na rowerze, bieliznę termoaktywną, skarpety czy bluzy i kurtki na rower. Z czasem z pewnością wprowadzimy do sprzedaży wszystkie produkty i będziemy aktualizować ofertę o nowe kolekcje na bieżąco.

RASO - w języku esperanto to „wyścig”, a w hiszpańskim oznacza „ekskluzywna tkanina, satyna” - to polska marka ze Starego Sącza szyjąca ubrania dla kolarzy. Jeżeli jesteś kolarzem szosowym lub ścigasz się w XC i chcesz wyróżnić się z tłumu, pokazując na rowerze kim naprawdę jesteś - wybierz jeden z naszych odlotowych designów RASO.

RASO to przede wszystkim koszulki i spodenki kolarskie, ale w ofercie znajdziesz także bluzy, kamizelki, kurtki, odzież termoaktywna, rękawki / nogawki, skarpety oraz inne akcesoria dla kolarzy. RASO oferuje takżę produkcję odzieży dla teamów kolarskich. Kolorystyka początkowo była stonowana, a wzornictwo określano jako "olschoolowe", ale zaczynaja pojawiać się w ofercie odważne wzory.

Dostępną - na ten moment - ofertę RASO znajdziecie w Strefie marki RASO (pod tym linkiem: Strefa marki RASO). Natomiast poszczególne produkty można znaleźć także w poszczególnych kategoriach:

Przykładowe produkty od RASO WEAR

N/Z

Produkt na zamówienie.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

N/Z

Produkt na zamówienie.