SKU
AS_00082407_1_1

00.7518.159.000 - SRAM AM RD RIVAL XPLR ETAP AXS D1 MAX 44T Uni

1 349,00 zł

Stan magazynowy:

Ostatnia sztuka

PRODUCENT: Sram

ROZMIAR: Uni

DARMOWA WYSYŁKA

Zamówienie z tym produktem wyślemy za darmo.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

Kliknij w link poniżej by przeprowadzić symulację rat

(podaj swój wzrost byśmy mogli zweryfikować dobrany rozmiar)

Specyfikacja produktu

Szczegóły produktu

Więcej informacji
SKU AS_00082407_1_1
Waga 0.720000
Dostępność 24H
Producent Sram
Rozmiar Uni
Rozwiń
Opis marki

Strefa marki SRAM

SRAM to renomowana marka specjalizująca się w produkcji komponentów i grup napędowych dla rowerów. Od momentu powstania w latach 80., firma ta stała się jednym z wiodących światowych producentów części do rowerów, znanych ze swojej innowacyjności, jakości oraz zaangażowania w rozwój technologii kolarskich. SRAM jest znany ze swojego podejścia do innowacji. Wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania, które poprawiają wydajność, lekkość i wytrzymałość komponentów rowerowych. Ich technologie, takie jak 1x (napęd jedno-rzędowy) czy Eagle (11- i 12-biegowy napęd) rewolucjonizują świat napędów rowerowych.

Marka SRAM od lat utrzymuje swoją pozycję w czołówce producentów komponentów rowerowych poprzez stałe inwestowanie w innowacje, jakość produktów oraz wsłuchiwanie się w potrzeby społeczności kolarskiej. Jej produkty są cenione zarówno przez zawodowców, jak i amatorów, co potwierdza wysoką jakość i zaufanie, jakim cieszy się marka SRAM w świecie kolarskim.

W BikeChill.pl oferujemy pełną gamę produktów marki SRAM dla różnych dyscyplin kolarskich - od szosy po MTB. Posiadamy poszczególne komponenty (korby, przerzutki, manetki, kasety, itp.) po pełne grupy napędowe, takie jak Sram RED, Sram Force czy Sram Rival dla rowerów szosowych czy Sram XX1, Sram X01 czy Sram GX dla rowerów górskich.

Jesteś zainteresowany produktami marki SRAM, odwiedź poniższe strony: Strefa marki SRAM » | Grupy napędowe SRAM » | Kasety, zębatki, korby » | Przerzutki, manetki »