Nowa seria rowerów elektrycznych od Orbea - eMTB Urrum
Urrun oznacza „daleko” w języku baskijskim. Bez wątpienia Urrun to e-rower, który zabierze Cię daleko i pomoże odkryć odległe horyzonty. Jednak nazwa ma dla Orbea większe znaczenie - Urrun to opowieść o długiej podróży, którą wyruszyliśmy z tym rowerem i o tym, jak daleko zaszliśmy. Dzięki nowym technologiom i innowacyjnym integracjom można śmiało powiedzieć, że jesteśmy dumni z posiadania Urrun w rodzinie. Pędź, ciesz się większymi przygodami, jedź dalej i odkrywaj więcej. Nie ma już wymówek.

RAMY ALUMINIOWE NOWEJ GENERACJI

Aluminium nowej generacji to hydroformowane ramy, cieniowane rury i polerowane spawy. Sprawdź i przekonaj się, że wygląda to niesamowicie, dopasowując się do estetyki ramy karbonowej. Jesteśmy tak pewni naszych ram, że każda z nich jest objęta dożywotnią gwarancją.

Oprócz poprawy estetyki, praca i wygładzanie spoin ma również ważną zaletę funkcjonalną, ponieważ te połączenia są punktami o największym naprężeniu ramy. Dodatkowy czas związany z produkcją tych ram oznacza, że w ten sposób produkowane są tylko nasze najbardziej ekskluzywne ramy hydroformowane. Godziny dodatkowej pracy ręcznej i piaskowania zapewniają produkt najwyższej jakości, który wygląda i działa jak żaden inny.

Orbea Urrum - dostępny w Bikechill.pl

Urrun niesie ze sobą nowoczesne rowiązania

Urrun niesie ze sobą wiele najnowocześniejszych technologii mających na celu uproszczenie projektu i usunięcie zbędnego ciężaru. Urrun, tak piękny, jak się jeździ, nie przypomina nawet e-roweru.

Urrun wykorzystuje ten sam silnik EP8 RS, co Rise, opracowany we współpracy z Shimano, aby zapewnić najbardziej naturalne wrażenia z jazdy. Lekki, cichy i responsywny, ale przede wszystkim wydajny, Urrun jest tak naturalny i żywy jak twoje własne ciało.

Urrun to długie przejażdżki i wielkie przygody. Wysoce zoptymalizowany akumulator oferuje najnowocześniejszą gęstość energii, co pozwala nam zmieścić więcej jazdy na mniejszej przestrzeni, poprawiając estetykę i zmniejszając wagę. Urrun ma wystarczającą pomoc na około 3500m lub do 8 godzin jazdy.

Urrum już dostępny w sprzedaży w BikeChill.pl

Urrum już dostępny w sprzedaży w BikeChill.pl

Urrun - dostępne opcje

Nowy elektryk od Orbea dostępny jest w 2 wersjach:

  • Orbea URRUN 30
  • Orbea URRUN 10

które różnią się przede wszystkim osprzętem. Jak w przypadku każdej serii rowerów od tego producenta, wersja 10 posiada lepszy osprzęt.

Obydwie wersje dostępne są:

  • w 3 wariantach kolorystycznych
  • 4 rozmiarach ram (S, M, L, XL)

Orbea Urrun już dostępny w sprzedaży

Nie musisz już dalej szukać. Wielu o nich pisze, a u nas możesz już zamówić swojego URRUN. Sprawdź wszystkie wersje roweru elektrycznego Orbea URRUN - klikając w ten link:
https://www.bikechill.pl/catalogsearch/result/?q=urrun 

Poniżej bezpośrednie linki do wybranych rowerów: