FOOGWEAR - nowa marka w ofercie Bike&Chill Centrum rowerowe w Dębicy
Kolejna nowa marka pojawiła się w naszym sklepie. FOOGWEAR - witamy na pokładzie! Takie kooperacje cenimy szczególnie, bo lubimy wspierać rodzime firmy. FOOGWEAR to kolekcje koszulek rowerowych dla całej rodziny (tak tak, w tym także dla najmłodszych). Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami i sprawdzenia produktów marki w naszym sklepie.

W Bike&Chill dostępne są od teraz produkty marki FOOGWEAR - krakowskiej marki, która projektuje i produkuje w Polsce odzież dla rowerzystów. Są to głównie kolekcje MTB - koszulki typu jersey, t-shirty oraz rękawiczki rowerowe.

Produkty FOOGWEAR

Cechy szczególne:

  • projektowane i produkowane w Polsce
  • pakowane w ekologiczne opakowanie
  • wykorzystywanie materiałów z recyklingu w produkcji produktów
  • odważne wzory z nadrukiem typu full-print

Kolejną z rzeczy, które wyróżniają ofertę FOOGWEAR jest także to, iż w ramach kolekcji dostępne są także produkty dla najmłodszych kolarzy - co jest rzadkością na rynku.

Jeżeli więc chcesz, by twój maluch wyglądał stylowo jeżdżąc na rowerze - sprawdź ofertę FOOGWEAR.

Kolekcja odzieży rowerowej dla całej rodziny

W naszej opinii bardzo ciekawą opcją jest fakt, iż cała rodzina może ubrać się na wycieczkę rowerową w produkty z jednej kolekcji. Przykładem jest tutaj kolekcja TAT BIKE, która posiada koszulki rowerowe typu jersey w wersji dla całej rodziny. Poniżej przykładowy zestaw produktów:

Szybkie linki do oferty FOOGWEAR