Piotr Szeliga odbiera swój rower MTB - Orbea Laufey H30 w kolorze Raw Aluminium
Zobacz nowy film od ORBEA przedstawiający jedną z tegorocznych nowości od tego hiszpańskiego producenta rowerów - rower MTB Laufey, czyli najnowszy hardtail w rodzinie Orbea.

Laufey to najsprytniejsza i bardzo wszechstronna platforma MTB na rynku. Zamiast mówić, że Laufey jest dostosowany do jednego typu jeźdźca, Orbea idzie dalej i twierdzi, że ta kochająca zabawę maszyna jest idealna dla każdego. Laufey jest wszechmocny: to luźny, prosty rower na szlaki, który rozkoszuje się w zasadzie każdym terenem. Laufey może być twoim pierwszym rowerem, lub kolejną platformą do kolekcji twoich rowerów. Jest niedrogi, przez co jest dostępny.

Dzięki swojej wszechstronności rowerzyści na każdym poziomie zaawansowania odnajdą się jeżdżąc na Laufey'u. Laufey to mistrz zabawy z 29-calowymi kołami i widelcem 140 mm.

Zamów swojego Laufey'a już teraz - sprawdź czy są jeszcze dostępne lub zamów z przyszłą dostawą. Wszystkie modele Laufey znajdziesz klikając z ten link.

Piotr "Szeli" Szeliga odbiera Orbea Laufey

Takim właśnie rowerekiem będzie - od maja 2022 r. - jeździł Piotr Szeliga, znany zawodnik FAME MMA. Model, który wybrał to Laufey H30 w kolorze RAW ALUMINIUM.

Piotr Szeliga odbiera swój rower - Orbea Laufey H30 Raw Aluminium