Bikeshow.cc zbudował Cannondale SuperSix EVO od zera [wideo]
Na popularnym youtube'owym kanale Bikeshow.cc pojawił się filmik, w którym prowadzący kanał prezntuje bike check swojego nowego roweru szosowego na sezon 2024. Jest to dream build oparty o Cannondale SuperSix Evo. Zapraszamy do obejrzenia jak to wyszło. Przy okazji do materiału dodajemy także nasze realizacji oparte o SuperSix Evo!

Jeżeli śledzicie naszego bloga to wiecie, że polecamy ciekawe materiały, filmy, artykuły z różnych źródeł. Filmiki z kanału Bikeshow.cc pojawiały się u nas już kilkukrotnie. Z tego względu, skoro pojawił się filmik o ciekawej realizacji, nie może on ujść naszej uwadze i nie mogło być inaczej niż tylko tak, że publikujemy informację o tym na naszym blogu, zachęcając do obejrzenia tego filmu.

Filmik jest o tyle wart uwagi, iż pokazuje częsty trend, polegający na dopasowywaniu rowerów totalnie pod siebie - bazując na już sprawdzonych i znanych sobie komponentach, lub wręcz przeciwnie, na chęci przetestowania czegoś nowego, by zestawić to z tym co już znamy i używamy od wielu lat.

W naszym sklepie często spotykamy się z klientami, którzy chcieliby, by nowy rower spełniał ich wszelkie wymagania i był dopasowany pod ich potrzeby. Nie zawsze jest to osiągalne przy zakupie pełnej konfiguracji gotowego roweru.

Co więc można zrobić w takim przypadku?

Są co najmniej dwa główne rozwiązania:

  • zakup ramy i składanie roweru z pojedynczych komponentów
  • zakup kompletnego, seryjnego roweru i wymiana części

I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety - o tym nie chcemy się tu rozwodzić.

Przedstawimy natomiast, jak w jedym i drugim przypadku możemy Wam pomóc oraz dlaczego warto skorzystać w każdym z tych wypadków z naszych usług. Zapraszamy więc do czytania dalej - a poniżej prezentujemy także wideo z naszego kanału na YouTube, gdzie prezentujemy rowery wykonane właśnie na bazie tego typu usług w naszym sklepie.

Budowa Cannondale SuperSix w oparciu o zakup ramy i komponentów osobno

Kupując samą ramę i osobno komponenty mamy największą swobodę w wyborze. Właściwie nie jesteśmy tutaj ograniczani - trzeba "jedynie" dobrze dobrać do siebie komponenty, by ze sobą współgrały. Oczywiście możemy ograniczać się co do budżetu jaki mamy na projekt - zawsze jakieś ramy warto sobie założyć.

Zaletą tego rozwiązania jest także to, że często jest możliwość przełożenia części z innego naszego rowerka - co może obniżać koszty, a jednocześnie będziemy mieć pewność, że są to już sprawdzone komponenty.

Wadą może być dla kogoś cane samej ramy - ale jest to różnie postrzegane. Także kupowanie części może okazać się czasochłonne - jeżeli nie robimy tego w jednym miejscu, to musimy poświęcić czas na wyszukiwanie okazji. Warto rozważyć zakupy i negocjacje możliwie największej ilości części w jedny miejscu - wówczas można liczyć na opcję negocjacji ceny.

W naszym sklepie dajemy naszym klientom możliwość zakupu i złożenia roweru na części. Posiadamy w ofercie ramy najpopularniejszych modeli rowerów Cannondale oraz części i akcesoria popularnych marek. Oferujemy usługę złożenia roweru na częściach naszych lub w opcji mieszanej, gdzie część komponentów jest dosyłana do nas przez klienta.

Na zakończenie realizacji oferujemy usługę oklejania roweru wysokiej jakości folią ochronną - w przypadku klientów, którzy kupują u nas rowery lub je składają, oferta na okejanie jest z góry znacznie korzystniejsza!

Zapraszamy do sprawdzenia ważnych linków:

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

24H

Wysyłka w 24h od zaksięgowania płatności.

Budowa wymarzonego Cannondale SuperSix w oparciu o seryjne modele

Drugą opcją, która nie wszędzie jest dostępna, jest z pewnością możliwość zbudowania swojego wymarzonego zestawu na bazie gotowych, seryjnych modeli z oferty (w tym wypadku maki Cannondale). Polega to na tym, iż na bazie preferencji co do chęci dokonania zmian komponentów w rowerze, dobieramy najbardziej optymalny gotowy rower, który będzie stanowił bazę.

Wiadomo, że nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na to, by oprócz nowego rowera dokupić nowe części do wymiany, dlatego w takim wypadku oferujemy każdemu klientowi możliwość wyboru:

  • zakupu nowych części i pozostawieniu seryjnie zamontowanych (jako zapasowe lub do samodzielnej sprzedaży)
  • zakupu nowych części z jednoczesnym odkupem seryjnych przez nas (płacisz różnicę między ceną nowych części, a proponowaną ceną odkupu)

Oczywiście w każdym wypadku można liczyć na rabat/atrakcyjne ceny na kupowane części. Z oczywistych względów, opcja druga dotyczy części kupowanych w naszym sklepie :)

To rozwiązanie jest coraz bardziej popularne wśród naszych klientów, gdyż najczęściej wymianie nie podlegają wszystkie seryjne komponenty, a rzeczy kluczowe w kontekście wagi roweru, jego prowadzenia się, itd.

Zapraszamy do sprawdzenia ważnych linków:

Cannondale SuperSix - od ręki

Poczekasz 3 dni?

Elementy 1 do 4 8 całkowita

Strona

Dream bike build w oparciu o Cannondale Super Six Evo - realizacje BikeChill.pl

Zachęcamy do śledzenia:

Publikujemy tam często piękne realizacje dla naszych klientów. Oto wybrane przykłady: