Omówienie kolekcji rowerów szosowych ORBEA na 2023 rok
Rzutem na taśmę, na zakończenie 2023 roku, zapraszamy do obejrzenia filmiku opublikowanego na kanale YouTube Road-racing.pl. W filmie omówiono najciekawsze modele, jakie ORBEA zaprezentowała na rok 2023. Z pewnością warto się zapoznać z tym materiałem.

W tym filmiku, Bartek z Road-racing.pl podejmuje się omówienia oferty rowerów szosowych marki Orbea. W bardzo charakterystyczny dla siebie sposób, bardzo praktycznie i rzeczowo prezentuje poszczególne modele. To, co charakterystyczne i najlepsze w filmikach z kanału Road-racing.pl to fakt, że nie są to filmiki typowo reklamowe, nagrywane na zlecenie poszczególnych producentów. Dzięki temu, materiały są naprawde rzetelne, i choć nadal są subiektywną opinią autorów, to każdemu, kto szuka wartościowych informacji, dają pogląd na dane zagadnienie.

Warto jednocześnie zaznaczyć, iż dzięki współpracy kanału Road-racing.pl z różnymi partnerami, jego widzowie mają dostęp do kodów rabatowych u tych partnerów. Kody te umożliwiają uzyskanie rabatu na różnego rodzaju produkty - czasami także te omawiane w materiałach filmowych.

Kody oraz parnerów u których działają, znajdziecie w opisie każdego filmu - warto zaglądać.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku - zamieszczamy go poniżej. Jeżeli interesują cię materiały zamieszczane na kanale Road-racing.pl - warto go po prostu subskrybować.

Film: ORBEA. Kolekcja szosowa 2023 (omówienie)

 

Rower, który kupił i którym będzie jeździł prezenter Road-racing.pl

Rower szosowy Orbea ORCA M10iLTD PWR - to model, który wybrał Bartek jako swój prywatny rower szosowy. Jeżeli chcesz zobaczyć pełną gamę ofertową tego modelu - kliknij w link poniżej:

Jeżeli interesuje Cię oferta rowerów szosowych, to poniżej kilka ciekawych linków:

Warto także sprawdzić sekcję z promocjami, gdzie w atrakcyjnych cenach można kupić nie tylko rowery, ale także części akcesoria i ubrania dla kolarzy: