[TEST] Pierwsze wrażenia z grupą Shimano R 7100 105 di2 (wideo)
Oddaliśmy do testowania teamowi Road-racing.pl nowiutką, dopiero co wyjętą z pudła, szosóweczkę ORBEA Orca M30i z najnowszym osprzętem Shimano 105 Di2. Poznaj odczucia z pierwszej jazdy. Jeżeli jesteś fanem jazdy na szosie - musisz zobaczyć ten filmik z testem.

Nasza współpraca z Road-racing.pl odbywa się na zasadach barterowych - my udostępniamy nowiutki sprzęt, oni realizują testy i publikują swoje przemyślenia. W ramach pierwszej części współpracy przekazaliśmy do testowania jeden z pierwszych w Polsce modeli rowerka ORCA M30i na nowej grupie Shimano - 105 Di2. Z tej współpracy powstaną minimum 2 filmiki:

  • pierwszy - który macie poniżej - dotyczy wrażeń z użytkowania nowej grupy Shimano 105 Di2
  • drugi - to również będą wrażenia z jazdy, ale tym razem całego rowerka, czyli Orbea Orca M30i

Jeżeli po obejrzeniu filmu zainteresuje cię ten osprzęt lub ten rower...

Zapraszamy do odwiedzenia linków:

Poniżej rowerki dostępne na ten moment:

N/Z

Produkt na zamówienie.

N/Z

Produkt na zamówienie.

N/Z

Produkt na zamówienie.

Dlaczego warto obejrzeć filmik?

Aby zachęcić do obejrzenia całości, dajemy wycinek informacji, jakie możecie w filmie usłyszeć:

"Shimano 105 di2 z serii 7100 to grupa napędowa, która przenosi część technologii Shimano na bardziej przystępny cenowo poziom. Nie przenosi co prawda całej dostępnej technologi, ale esencją na pewno jest. Obecnie dostępna jest w tej grupie korba 50-34 jednak samo Shimano zapowiedziało korbę 52-36 stąd taka informacja w filmie. Z korba 52-37 miejmy nadziej dostępną jak najszybciej będzie to grupa do amatorskiego ścigania się. W Road-Racing.zdecydowana większość kolarzy ściga się na takim przełożeniu...".

Drugi argument ma wymiar finansowy - jeżeli planujesz dokonać zakupów w naszym sklepie, możesz skorzystać z KODU RABATOWEGO, który wygenerowaliśmy dla widzów naszego partnera. Aby go poznać, musisz obejrzeć filmik :)